Hlavní navigace

EU Aktuality ČS oceněny jako nejlepší periodikum informující o dění v EU

Česká spořitelna (ČS) je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů poradenství a financování projektů firem, obcí a krajů spolufinancovaných z fondů EU. V rámci těchto služeb byl informační Měsíčník EU aktualit vydávaný Českou spořitelnou oceněn jako nejlepší periodikum informující o dění v EU. Toto ocenění obdržela EU kancelář České spořitelny od Úřadu vlády ČR, Odboru pro informování o záležitostech EU. Poprvé byl Měsíčník EU aktualit ve špičce podobně zaměřených periodik nominován před rokem, letošní ocenění nejlepším periodikem je potvrzením dobře zvolené formy komunikace banky o záležitostech EU tak, jak to od České spořitelny očekávají klienti.

Sdílet

„Informovat klienty i partnery banky o dění v EU je pro nás logickou prioritou – jsme co do počtu klientů největší bankou na trhu a proto taky chceme být na špičce i v informovanosti našich klientů o dění v EU,“ řekl ředitel EU kanceláře ČS Petr Zahradník.

První vydání Měsíčníků EU aktuality vyšlo v internetové a tištěné podobě bezmála před třemi lety a za tu dobu si získalo svůj okruh stálých čtenářů. Informační servis o dění v EU a návaznostech na život v České republice se stává stále častější potřebou klientů i partnerů České spořitelny.

„Členy EU jsme už druhý rok a stále více podnikatelských subjektů či občanů, našich klientů, hledá podporu pro své projekty v EU. Ctíme tyto potřeby a chceme je také prostřednictvím Měsíčníku EU aktualit a činností EU kanceláře České spořitelny co nejvíce naplňovat,“ uvedl Pavel Kysilka, náměstek generálního ředitele ČS.

Díky ocenění práce autorského kolektivu Měsíčníku EU aktualit ze strany Úřadu vlády ČR je také pro další období zajištěna možnost na tištěném i elektronickém vydání měsíčníku používat oficiální logo české informační kampaně o EU. Periodikum je možné zdarma najít v elektronické podobě na oficiálních stránkách www.csas.cz nebo v tištěné podobě na pobočkách ČS nebo komerčních centrech ČS.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).