Hlavní navigace

Ernst & Young - nejžádanější Big 4 firma mezi studenty

Praha, 30. května 2007 – Ernst & Young je již několik let mezi studenty nejžádanější firmou z poradenské „velké 4“ v České republice. V kategorii The Most Desired Company získala 3. místo v rámci ocenění Zaměstnavatel roku. Garantem této kategorie je studentská organizace AIESEC. Studenti vysokých škol v ní vybírají společnost, ve které by chtěli po skončení studií pracovat.

Sdílet

„Velice nás těší, že i nadále zůstáváme pro studenty jedničkou mezi poradenskými společnostmi. Již několik let se snažíme o začlenění našeho motta ´lidé na prvním místě´ do všeho, co děláme, a nese to své ovoce,“ uvádí Dirk Kroonen, vedoucí partner Ernst & Young v České republice.

„Absolventi, kteří k nám přicházejí, mají příležitost se realizovat v intelektuálně silném prostředí, v mladém kolektivu s neformální, ale vysoce profesionální kulturou. Každý pracovní projekt je příležitostí naučit se nové věci a profesně se rozvíjet,“ dodává Iveta Richter, ředitelka personálního oddělení Ernst & Young.

Společnost Ernst & Young nabízí absolventům vysokých škol propracovaný systém pro jejich odborný růst. Absolventi mají možnost získat cenné zkušenosti v rámci nejrůznějších typů školicích programů, od tradičních školení až po nejmodernější interaktivní nástroje a asistenční programy. Díky mezinárodní působnosti Ernst & Young získávají také zkušenosti účastí na mnoha zajímavých projektech.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).