Hlavní navigace

Era přináší aplikaci ČT24 pro iPady

[Tisková zpráva] Era od Poštovní spořitelny, která se zaměřuje mimo jiné i na podporu nových technologií, připravila společně s Českou televizí novou aplikaci ČT24 pro iPady, díky níž budou moci uživatelé iPadu zdarma sledovat zpravodajskou stanici ČT24 v komfortnější formě.

Sdílet

Aplikace ČT24 pro iPad je jeden z dalších projektů České televize v nových médiích, na kterém se podílí Era. Aplikace obsahuje zpravodajství textové, fotografické, videoreportáže, sestřihy přenosů a živé on-line vysílání. Je to komplexní televizní a internetové zpravodajství v jednom.

„iPad je progresivní moderní zařízení pro mladé a aktivní lidi. Je to zařízení, která má ve světě nových technologií rozhodně budoucnost – iPad ovládl trh tabletů a dle analýzy iPass ze 75 % vládne trhu mobilních zařízení iPad a iPad2. Protože Era sleduje nové trendy, jsme velice rádi, že se na tomto projektu můžeme podílet,“ vysvětluje Petr Jaroš, výkonný ředitel pro obchodní rozvoj a strategii Poštovní spořitelny.

„Aplikace ČT24 pro iPady je součástí pokračující digitalizace programů ČT a jejich šíření na nové progresivní platformy jakou je bezesporu iPad. Sledování ČT24 a rovněž ČT4 a dalších pořadů ČT v rámci iVysílání bude postupně možné na všech hlavních platformách – iPhonech, operačním systému Google Android, chytrých Nokiích, Samsung Bada nebo Wondwsu Phone 7,“ doplňuje výkonný ředitel nových médií České televize Milan Fridrich.

Aplikace je dostupná v App Store od minulého týdne, ke stažení je zdarma. Link na aplikaci je:  http://itunes­.apple.com/us/ap­p/id450755990?mt=8 

Za vývojem aplikace stojí firma Inmite.

Era jde cestou zjednodušování produktové nabídky a maximálně se zaměřuje na požadavky dnešního klienta. Jejím cílem je poskytnout jednoduché, srozumitelné, dostupné a přínosné služby, které se potkávají s potřebami klientů. Poštovní spořitelna je součástí Československé obchodní banky, a. s.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).