Hlavní navigace

Era představuje kalkulačku pro spokojené stáří

[Tisková zpráva] Era přichází na trh s další unikátní službou. Na svých stránkách připravila speciální spořicí kalkulačku, která klientům poradí, jak dosáhnout uspokojivé výše příjmu v důchodovém věku.

Sdílet

Kalkulačka dokáže jednoduše spočítat, kolik peněz lze získat navíc k penzi od státu při vhodném využití spořících a investičních produktů.

„Bez ohledu na aktuálně chystané změny důchodového systému je zřejmé, že pokud si naši klienti budou chtít zachovat svoji životní úroveň i po odchodu do důchodu, nemohou se spoléhat pouze na penzi od státu. Pro vytvoření finanční rezervy doporučujeme především finanční produkty, které bezpečně a zajímavě zhodnocují i malé pravidelně spořené částky a zároveň umožňují využít státní příspěvky a daňové odpočty,“ říká Libor Svoboda, manažer Produktů a služeb Poštovní spořitelny.

Díky Era kalkulačce si mohou klienti rovněž vyzkoušet, jak by jim s finančním zajištěním ve stáří pomohly produkty, které zatím nevyužívají, nebo jaký dopad by mělo zvýšení pravidelných vkladů u aktuálně využívaných produktů. Samozřejmostí je také možnost z prostředí kalkulačky požádat o sjednání jednotlivých produktů, které lze pro spoření na důchod využít.

Era kalkulačku naleznete po zadání následující adresy na internetových stránkách Poštovní spořitelny:

http://www.pos­tovnisporitel­na.cz/Fyzicke-osoby/Sporeni-a-investice/Stran­ky/Sporeni-pro-spokojene-stari.aspx

Era jde cestou zjednodušování produktové nabídky a maximálně se zaměřuje na požadavky dnešního klienta. Jejím cílem je poskytnout srozumitelné, praktické, dostupné a funkční služby, které se bez ostatních zbytečností přizpůsobí potřebám zákazníků.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).