Hlavní navigace

Era oslavuje s Michalem Prokopem

[Tisková zpráva] U příležitosti vánočního koncertu se Michal Prokop rozhodl zpětně oslavit své 64. narozeniny. Koncert nazvaný „Už mi bylo šedesát a čtyři…“ se uskuteční 13. prosince ve velkém sále pražské Lucerny a jeho partnerem je Era od Poštovní spořitelny.

Sdílet

„Pan Prokop je u nás žijící legenda rockové hudby a je nám tedy velkou ctí, že můžeme být partnery jeho koncertu. Zároveň bychom oslavenci chtěli popřát hodně štěstí, zdraví a úspěchů do let budoucích,“ říká Petr Vondráček, výkonný manažer Marketingové komunikace Poštovní spořitelny.

Michal Prokop se svou skupinou Framus Five odehraje více než tříhodinové vystoupení, které doplní celá řada zajímavých hostů. Diváci koncertu se mohou těšit mimo jiné na Petera Lipu, Jiřího Stivína, Jana Buriana, Petra Skoumala, Markétu Foukalovou nebo na ženské kvarteto Yellow Sisters. Partnerem celé akce je Era od Poštovní spořitelny.

Poštovní spořitelna jde cestou zjednodušování produktové nabídky a maximálně se zaměřuje na požadavky dnešního klienta. Jejím cílem je poskytnout srozumitelné, praktické, dostupné a funkční služby, které se bez ostatních zbytečností přizpůsobí potřebám zákazníků. Poštovní spořitelna je součástí Československé obchodní banky, a. s.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).