Hlavní navigace

Era nabízí nové motivy na Image karty

[Tisková zpráva] Era se v letošním roce stala generálním partnerem projektu Artbanka, který podporuje mladé české umění. Jako součást spolupráce připravila Era také limitovanou edici svých Image karet. Klienti si tak nyní mohou objednat tuto stylovou platební kartu s motivem některého z téměř dvou desítek originálních děl nadějných výtvarníků.

Sdílet

„Touto nabídkou chceme potvrdit naši pozici inovátora na českém trhu. Era má ambice pomáhat a podpořit odvážné projekty založené na zdravém rozumu a férovém přístupu,“ říká Petr Vondráček, výkonný manažer Marketingové komunikace Poštovní spořitelny.

Image karta je embosovaná platební karta typu VISA Classic, jejíž vzhled si navrhne sám majitel dle svého vkusu. Celý proces objednání karty je velice snadný. Na webu Poštovní spořitelny si zájemce jednoduše vybere některý z nabízených obrazů nebo si navrhne svůj vlastní design. Následně s kódem objednávky, který dostane na e-mail, zajde na kterékoliv obchodní místo Poštovní spořitelny, kde zažádá o vydání nové Image karty. Nová karta je hotová do 10 dní.

Artbanka je neziskový projekt podporující mladé umělce, který založila galerie současného umění Dvorak sec contemporary. V rámci projektu je za symbolické ceny zprostředkováván pronájem děl mladých absolventů vysokých uměleckých škol, což umožňuje tvůrcům další práci.

Era jde cestou zjednodušování produktové nabídky a maximálně se zaměřuje na požadavky dnešního klienta. Jejím cílem je poskytnout srozumitelné, praktické, dostupné a funkční služby, které se bez ostatních zbytečností přizpůsobí potřebám zákazníků. Poštovní spořitelna je součástí Československé obchodní banky, a. s.

Poštovní spořitelna je držitelem ocenění Klientsky nejpřívětivější banka 2011 v prestižní soutěži Hospodářských novin Nejlepší banka roku 2011.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).