Hlavní navigace

Era mobilní bankomat o prázdninách nezahálí

[Tisková zpráva] Je tu léto a s ním i sezóna plná festivalů, výstav a dalších společenských akcí. Na svou pouť po Česku se proto vydává také Era mobilní bankomat od Poštovní spořitelny. Díky speciálně upravené dodávce se tak lidé dostanou ke svým penězům i v místech, kde jinak nemají možnost bankomaty využít.

Sdílet

„Era mobilní bankomat se stává stále více oblíbeným doplňkem open air akcí. I přes prázdniny proto vyrazí na spoustu míst po celé České republice. Stále se totiž snažíme našim klientům ještě více usnadnit přístup k hotovosti,“ říká Denisa Salátková, tisková mluvčí Poštovní spořitelny.

Era mobilní bankomat nabízí kromě klasických funkcí také další nadstandardní možnosti. Kromě výběru hotovosti a dotazu na zůstatek přes něj lze zadávat platební příkazy, změnit PIN karty, platit za služby mobilních operátorů nebo si dobýt kredit do mobilu, koupit si cestovní pojištění nebo si objednat některý z úvěrových produktů.

Výběr letních akcí s Era mobilním bankomatem:

14.7. – 17.7. Květy 2011, Lysá nad Labem

    – celostátní výstava květin a zahradnické trhy

1.8. – 8.8. Mistrovství Evropy vozů offroad, Sedlčany

    – závod mistrovství Evropy vozů offroad trial

10.8. – 13.8. festival Jaroměř, Jaroměř – Josefov

    – metalový festival

19.8. – 21.8. Festival Kefír, Lysá nad Labem

    – první český „bejbypankový“ festival pod širým nebem pro děti a jejich rodiče

25.8. – 30.8. Země živitelka, České Budějovice

    – mezinárodní výstava družstevnictví

Era jde cestou zjednodušování produktové nabídky a maximálně se zaměřuje na požadavky dnešního klienta. Jejím cílem je poskytnout srozumitelné, praktické, dostupné a funkční služby, které se bez ostatních zbytečností přizpůsobí potřebám zákazníků. Poštovní spořitelna je součástí Československé obchodní banky, a. s.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).