Hlavní navigace

Era kreditka ochrání zakoupené zboží

[Tisková zpráva] Po nedávném prodloužení bezúročného období na 55 dnů přichází Era kreditka s dalším vylepšením. Od 1. září dochází k automatickému pojištění zboží zakoupeného Era kreditkou.

Sdílet

Součástí pojištění je kromě ochrany věcí proti odcizení, zničení či poškození také prodloužení záruční lhůty o 12 měsíců, tedy na 3 roky. S tímto benefitem je navíc spojena zajímavá soutěž, díky které mohou držitelé Era kreditky získat poukaz do Datartu v hodnotě 500 korun.

„Často se stává, že zakoupený spotřebič nebo technika vypoví službu jen chvíli po uplynutí zákonné dvouleté záruky. Díky Era kreditce se na zboží vztahuje prodloužená záruční lhůta v délce 3 let a zboží je zároveň pojištěno proti poškození nebo odcizení v délce 6 měsíců od nákupu. Tato – na českém trhu vysoce nadstandardní – novinka je navíc pro stávající i nové klienty zcela zdarma a na všech kartách je nastavena automaticky,“ popisuje Olga Břízová, manažerka pro úvěry Poštovní spořitelny. Všichni držitelé Era kreditky, kteří s kartou provedou v období od 1. září do 31. října alespoň 3 transakce (každou v minimální výši 300 Kč), navíc mohou získat jeden z tisíce poukazů do Datartu v hodnotě 500 korun.

Prodloužení záruky o 12 měsíců se vztahuje na bílou a černou techniku – tedy ledničky, myčky, pračky, televize, DVD a také na zahradní techniku. Ochrana věcí proti odcizení, zničení nebo poškození v sobě navíc zahrnuje například oblečení, obuv, notebooky, kufry, kabelky. Aby bylo zboží takto ochráněno, stačí, pokud je zakoupeno Era kreditkou v jakémkoliv obchodě (i eshopu) v České republice. Minimální hodnota nakoupeného zboží musí být 1 500 korun a roční limit pojistného plnění činí 70 000 korun.

Další výhodou Era kreditky je, že s ní lze platit za zboží a služby doma i v zahraničí. Vypůjčené peníze jsou ihned k dispozici a splatit je lze až za 55 dní. Vydání karty a její správa je navíc v prvním roce zcela zdarma.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).