Hlavní navigace

Era: finanční služby kdykoli a kdekoli

[Tisková zpráva] Era startuje další vlnu podzimních kampaní. Kromě již tradičních půjček se tentokrát objeví také nová reklama na Era produkty a služby s názvem „Houbaři“, která upozorňuje, jak je výhodné mít vše pohromadě a na jednom místě. Kampaň na Era půjčku opět doplní také zajímavá soutěž, ve hře je 150 víkendů na českých horách.

Sdílet

„V letošní podzimní kampani se chceme více zaměřit na představení značky Era jako poskytovatele komplexních bankovních služeb. Chceme klientům připomenout, že Era nabízí jednoduché, vzájemně se doplňující bankovní služby, dostupné kdykoli a kdekoli. Zároveň se připomínáme s již známým heslem – Když se známe, beze všeho vám půjčíme – kdy „beze všeho“ znamená nejen bez problémů, ale také bez poplatků,“ vysvětluje Petr Vondráček, manažer marketingu Poštovní spořitelny.

Kampaň „Houbaři“ s heslem „Dohromady vše, co potřebujete“ startuje 10. října v TV, na OOH plochách a na obrazovkách bankomatů.  O týden později nastupuje kampaň Era půjčka s mottem „Když se známe, beze všeho vám půjčíme“. S touto kampaní se může každý setkat v televizi, rádiu, tisku, na internetu, obrazovkách bankomatů či ve formě venkovní reklamy.

V rámci BTL aktivit na Era půjčky proběhne od 17. října také zajímavá soutěž. Každý klient, který v období kampaně požádá v Poštovní spořitelně o některou z Era půjček a následně si ji sjedná, získá voucher v hodnotě 200 Kč na zboží Alpine Pro. Zároveň mu bude zaslán speciální klíč s nabídkou víkendových chat na českých horách. V případě, že se vyobrazení klíče bude shodovat s klíčem uvedeným u jedné z chat, klient zde okamžitě vyhrává víkendový pobyt.

Všechny Era půjčky se vyznačují maximální jednoduchostí. Klient neplatí žádné poplatky za poskytnutí, správu ani za předčasné splacení. K půjčkám je také možné si sjednat pojištění schopnosti splácet.  Půjčky jsou vysoce dostupné, je možné si je sjednat nejen ve Finančních centrech Poštovní spořitelny, ale také na všech poštách.

Era půjčka je jednoduchá a férová půjčka na vše, co klient potřebuje. Nemusí vysvětlovat či dokládat účel, peníze může klient použít skutečně na cokoliv. Vše je navíc zcela bez poplatků – podání žádosti, poskytnutí, správa i předčasné splacení.

Mezi úvěrové produkty patří také Era půjčka na bydlení. Jde o jednorázovou půjčku určenou na financování bydlení, vhodnou například k rekonstrukci či koupi vybavení domácnosti, ale i na pořízení či výstavbu bydlení. Peníze jsou k dispozici ihned po podpisu smlouvy, přičemž účel půjčky lze doložit až do 6 měsíců od čerpání.

K Era půjčkám patří také Era sjednocená půjčka, která je určená ke sloučení několika úvěrů do jednoho. Díky této půjčce splatí klient ostatní půjčky u bank a vybraných splátkových společností a ještě získá peníze navíc. Nadále bude přitom splácet jen jednu půjčku a splácení si může rozložit dle svých možností až na 8 let. O tuto půjčku mohou klienti žádat na všech Finančních centrech.

Era jde cestou zjednodušování produktové nabídky a maximálně se zaměřuje na požadavky dnešního klienta. Jejím cílem je poskytnout srozumitelné, praktické, dostupné a funkční služby, které se bez ostatních zbytečností přizpůsobí potřebám zákazníků.

Reprezentativní příklad Era půjčky ve výši 70 000 Kč na 7 let:

RPSN 18,3 %, úroková sazba 16,9 % p. a., počet splátek 84, poplatky za podání žádosti, poskytnutí a správu 0 Kč, měsíční splátka 1 427 Kč, celková částka k úhradě 119 783 Kč. Výše splátky platí za předpokladu čerpání úvěru 15. den v měsíci s první splátkou 15. den měsíce  následujícího. Splácení úvěru probíhá vždy k 15. dni v měsíci. V případě bezproblémového splácení může být poslední anuitní splátka nižší.

Poštovní spořitelna je součástí Československé obchodní banky, a. s.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).