Hlavní navigace

Elektronické výpisy pro klienty skupiny AXA

[Tisková zpráva] Klienti finanční skupiny AXA si mohou nově nastavit pravidelné zasílání výpisů do e-mailu. Služby mohou využít klienti s penzijním připojištěním a ti, kteří investují do podílových fondů. Ve zvolené časové frekvenci získají tito klienti elektronický přehled plateb vedených ke své smlouvě.

Sdílet

„Naším cílem je vždy co největší komfort klientů a tato služba k němu určitě přispívá,“ uvedl Marek Zeman, ředitel PR a komunikace finanční skupiny AXA pro ČR a SR.

Zasílání výpisů si lze nastavit na uživatelském webovém portálu Medea přístupném z webových stránek skupiny AXA. Klienti si mohou zvolit frekvenci zasílání na týdenní, měsíční, kvartální, pololetní, roční nebo na poslední den v měsíci. Také si určí e-mailovou adresu, na kterou se má výpis pravidelně zasílat, a osobní heslo.

Na uvedenou e-mailovou adresu bude výpis automaticky zasílán v šifrovaném zip souboru. Při jeho rozbalení je potřeba zadat zmíněné heslo, aby se výpis zobrazil ve formátu pdf. Klient má vždy možnost upravit nastavení služby, smazat službu anebo si jen nechat zobrazit zkušební výpis, aby se přesvědčil, jak služba funguje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).