Hlavní navigace

Elektřina od RWE s novými bonusy a cenovou garancí

[Tisková zpráva] Energetická skupina RWE v květnu letošního roku úspěšně vstoupila na trh s elektřinou. Pro současné i potenciální zákazníky nyní představuje nové produkty a atraktivní bonusy.

Sdílet

>    Produkty Garant 2011 a Stabil 2012 garantují nezvýšení ceny

>    Za podpis smlouvy získají noví zákazníci atraktivní bonusy

>    Novinkou je bonus v řádu tisíců korun za sdružování odběrných míst

Společným jmenovatelem nových produktů Garant 2011 a Stabil 2012 je garance nezvýšení ceny silové elektřiny po dobu až dvou let. Novinkou je speciální prémie, kterou zákazníkům přinese převedení více odběrných míst.

„RWE slaví na trhu s elektřinou úspěch. Již nyní je jasné, že cíl, který jsme si stanovili v květnu, tedy získat do konce roku 20 000 nových zákazníků, se nám podaří splnit. Dnes představujeme dva nové produkty, u nichž garantujeme nezvýšení ceny silové elektřiny a několik atraktivních bonusů. Jsme proto přesvědčeni, že naše nabídka osloví další potenciální zákazníky,“ řekl David Konvalina, marketingový ředitel skupiny RWE.

Produkt RWE Stabil 2012 garantuje stabilní cenu silové elektřiny na celé dva roky, tedy do konce roku 2012. Smlouva je na dobu určitou a platí pro dodávky elektřiny od 1. ledna 2011. Produkt RWE Stabil 2012 se vyplatí i s ohledem na výhodné bonusy: za uzavření smlouvy se jednorázově na účet nového zákazníka vyplácí 400 Kč, dalších 100 Kč je za svolení k inkasu.

Produkt RWE Garant 2011 nabízí cenu silové elektřiny až o 10% výhodnější než u dominantního regionálního dodavatele, garantuje nezvýšení ceny do konce roku 2011 a v případě jejího poklesu na trhu se dokonce může snížit. Za uzavření smlouvy se vyplácí jednorázový bonus 200 Kč, za svolení k inkasu z účtu pro platbu záloh a faktur další stokoruna.

Smlouvy lze podepsat v zákaznických kancelářích, prostřednictvím obchodních zástupců RWE, bezplatné prodejní linky či na webových stránkách. Přechod od současného dodavatele zařídí RWE.

„Nově nabízíme i další bonusy v případě, že zákazník převede k RWE více než jedno odběrné místo. Zákazníci tak mohou získat celkem až pět tisíc korun. V podstatě jde o to, že za každé další přihlášené odběrné místo získá zákazník bonus ve výši 400 korun. Pokud tedy například zákazník převede nejen svůj byt, ale zároveň i chatu získá 1400 korun u produktu Stabil 2012. Jeden zákazník může sdružit maximálně šest odběrných míst s celkovou odměnou pět tisíc korun vyplacenou přímo na účet zákazníka,“ vysvětluje David Konvalina.

Skupina RWE nabízí na českém trhu elektřinu od května. V Evropě ale dodává elektřinu více než dvaceti milionům zákazníkům a patří mezi tři největší prodejce. Na českém trhu chce RWE během příštích let získat dvojciferný podíl. Kromě domácností a malých podniků dodává od 1. ledna 2010 RWE elektřinu také velkým zákazníkům. Mezi její klienty patří například Lasselsberger, sklárny Rückl a Moser nebo ocelárny Poldi.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).