Hlavní navigace

Eiffel optic je novým partnerem sítě Premia

Pořídit si nové brýle nebo kontaktní čočky se slevou mohou od července držitelé Premia karty u dalšího partnera věrnostní sítě Premia – oční optiky eiffel optic. V jejích prodejnách dostane klient okamžitou slevu 5 % z hodnoty nákupu, 5 % ze zaplacené částky získá na prémiové konto. Zajímavé benefity ale klienti nezískávají pouze ve více než 900 obchodech s logem sítě Premia, na konto se jim 1 % z nákupu připisuje při každé platbě v jakémkoliv obchodě, i v zahraničí.

Sdílet

Eiffel optic je specialista na dovoz a vývoz oční optiky. Díky této nové spolupráci má nyní věrnostní síť Premia už devatenáct partnerů s prodejnami po celé České republice. Držitelům karty chceme nabídnout co nejvíce možností, jak při jejím používání ušetřit, proto máme v plánu síť Premia i nadále rozšiřovat,“ říká Luděk Jírů, ředitel sekce Karty společnosti Home Credit.

Klienti používající Premia kartu tak získávají další možnost, jak ušetřit. V 18 prodejnách eiffel optic mohou využít 5% okamžitou slevu a 5 % z uhrazené částky převést na své prémiové konto. Pokud si koupí dioptrické nebo sluneční brýle či kontaktní čočky za 3000 Kč, zaplatí zákazník Premia kartou 2850 Kč a dalších 142,50 Kč mu přibude na konto.

Zákazníkům nabízí Eiffel optik více než 6000 modelů brýlí a kontaktních čoček předních světových výrobců. Navíc zhotovení brýlí na míru je garantována do jedné hodiny. V Praze mohou zákazníci nakupovat v patnácti prodejnách, další se nacházejí v Brně, Liberci a Plzni. V tomto roce budou otevřeny ještě obchody v Ostravě, Hradci Králové a Ústí nad Labem.

Další změny v programu Premia – Asko nábytek

Věrnostní program Premia má taktéž od července novou podobu v prodejnách ASKO nábytek. Platba Premia kartou garantuje držiteli, že získá na své prémiové konto 8 % z ceny nákupu. Toto zvýhodnění se nově vztahuje na veškeré zboží, tedy i akční a jinak zlevněné. Původně zajišťovala Premia karta 5% zpět na konto a okamžitou slevu 10%, ale pouze při nákupu nezlevněného a promovaného zboží.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).