Hlavní navigace

easyJet oznamuje novou linku z Prahy do Ženevy

easyJet, největší nízkonákladové evropské aerolinie, se umístil v počtu přepravených cestujících z Prahy ve 2. čtvrtletí 2006 hned na 2. místě za národním přepravcem, a to s počtem 187 339 přepravených cestujících. Jedná se o více než pětiprocentní nárůst v počtu přepravených cestujících oproti stejnému období v loňském roce.

Sdílet

„Celkově jsme od ledna do července tohoto roku přepravili na všech pražských linkách celkem 440 000 cestujících, což je o 11 procent více než ve stejném období loňského roku,“ vyjádřila se k pozitivním výsledkům tisková mluvčí easyJet Samantha Day.

easyJet začal poprvé létat z Prahy v roce 1999. Dnes mohou pasažéři z České republiky cestovat s easyJet do Londýna Gatwicku, Stanstedu, Bristolu, Newcastlu, Nottinghamu, Dortmundu, Basileje a nově od 29. října tohoto roku také so švýcarské Ženevy.

easyJet otevřením nové linky z Prahy reaguje na zvyšující se úspěch na tomto letišti a kontinuální nárůst v počtu přepravených cestujících. O novou trasu se očekává zájem jak ze strany obchodních cestujících, tak těch, kteří cestují na dovolenou, jelikož město Ženeva, ležící na úpatí pohoří Jura a jež je jakousi vstupní branou do Alp, má určitě co nabídnout.

easyJet bude nabízet do Ženevy denní spojení, letenky je možno si rezervovat na www.easyjet.com. Zpáteční letenka do Ženevy bude dostupná od 1258 Kč.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).