Hlavní navigace

easyJet oznamuje novou linku z Prahy do Milána

easyJet, přední nízkonákladová evropská letecká společnost, začne od 15. prosince 2006 létat z Prahy také do italského Milána. Denní spojení mezi Prahou a letištěm Milán Malpensa bude easyJet létat s novým airbusem 319. Jednosměrná letenka je dostupná od 629Kč, zpáteční od 1138Kč, a to včetně letištních poplatků. Letenky je možno si rezervovat již nyní na www.easyJet.com.

Sdílet

easyJet otevřením nové linky z Prahy reaguje na zvyšující se úspěch na tomto letišti a kontinuální nárůst v počtu přepravených cestujících. O novou trasu se očekává zájem jak ze strany obchodních cestujících, tak těch, kteří cestují na dovolenou.

Každý návštěvník tohoto severoitalského města musí bezpochyby zavítat do slavného „Il Duomo“ – milánského dómu. Stavba tohoto gotického skvostu se 135 věžičkami a bohatou sošní výzdobou trvala celých pět století. Mezí další milánské kulturní tipy patří renesanční budova – bývalá pevnost – Castello Sforzesco, bazilika na náměstí Sant Ambrogio z roku 379 n.l. anebo některé z významných milánských muzeí, například Museo Teatrale alla Scala, které ukrývá spoustu historiských připomínek na slavné operní skladatele: Verdi, Rossini, Puccini a Toscanini.

Milán je rovněž znám jako město módy a módního průmyslu, kde má svou bázi několik předních světových návrhářů. A v neposlední řadě něco pro milovníky zimních sportů a lyžování – oblíbený lyžařský resort Livigno se nachází pouhé čtyři hodiny od města. Na své si tedy přijde v Miláně úplně každý!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).