Hlavní navigace

Easy – Revoluční systém financování vozidel Renault a Dacia

Renault Leasing CZ, značková leasingová společnost pro financování vozů Renault a Dacia, uvádí od 16.10.2006 na český trh inovativní a zcela jedinečnou nabídku financování vozů značek Renault a Dacia s názvem Renault EASY a Dacia EASY.

Sdílet

Společnost Renault Leasing CZ přichází na trh s ojedinělou nabídkou pro své klienty  – produktem RENAULT / DACIA EASY. Produkt je založen na garanci budoucí hodnoty vozidla, kterou zákazníkovi garantuje dealer ve formě „zůstatkové hodnoty“, resp. poslední navýšené splátky již při podpisu smlouvy o financování.

Navýšení poslední splátky má za následek snížení pravidelných měsíčních splátek na velmi atraktivní úroveň. Garantovaná budoucí hodnota je nastavena pro jednotlivé modely, a to podle délky financování a dohodnutého celkového nájezdu kilometrů v průběhu financování. Takto postavený produkt je s úspěchem používán v rámci spol. RCI Banque S.A. v řadě zemí západní Evropy již několik let.

Nejdůležitějším aspektem nabídky RENAULT / DACIA EASY je svoboda, kterou klient má na konci smlouvy, tj. možnost výběru způsobu jejího ukončení. Klientovi jsou nabídnuty hned tři možnosti, jak smlouvu o financování ukončit. Tradičně, jako u klasického financování, zůstává možnost doplatit poslední navýšenou splátku a stát se majitelem vozidla. Produkt však přináší i možnost pro případ, že klient nebude mít dostatek vlastních prostředků na doplacení poslední navýšené splátky, a přesto si chce vůz ponechat – klientovi je nabídnuta možnost jejího financování až na další 2 roky. Třetí varianta, u nás stále ještě nepříliš rozšířená, umožňuje klientovi požádat dealera, u nějž si vůz pořídil, o zpětný odkup vozidla na základě podmínek stanovených ve smlouvě o financování.

Společnost Renault Leasing CZ vychází klientům vstříc také širokým výběrem variant financování v rámci RENAULT / DACIA EASY. V nabídce je jak finanční leasing na 36 a 48 měsíců, tak úvěr na 24, 36 a 48 měsíců, přičemž mimořádná splátka předem (akontace) se pohybuje od 0–50 %. Samozřejmostí je možnost využít připravený balíček pojištění s velmi atraktivními sazbami a zahrnout jej do měsíčních splátek.

A proč je produkt RENAULT / DACIA EASY v zahraničí tak oblíbený?

Klienti rádi využívají výhody, které jim klasický finanční leasing a úvěr nemohou nabídnout. Mezi ně patří možnost pořídit si nový vůz za velmi nízké měsíční splátky, na které nejsou zvyklí ani z nabídek financování ojetých vozů, a výhoda kratšího závazku splacení dluhu (v dnešní době si většina lidí spojuje nízké měsíční splátky s dobou financování až 7 let). Díky garanci odkupu ze strany dealera si klient nemusí dělat starosti, za kolik a v jakém bazaru vůz po skončení financování prodá, a odpadají mu tak starosti s následným prodejem vozidla. A jelikož se každé vozidlo a jeho údržba po skončení záruční doby značně prodražuje, za zmínku stojí také snížení nákladů na opravu a údržbu vozidla, neboť díky krátké době splácení u nabídky EASY se tomuto klient může vyhnout.

Další výhody pro klienty připomíná Zdeněk Jiroutek, marketingový manažer společnosti Renault Leasing CZ: “Kromě zmíněných výhod produktu je potřeba si uvědomit, že díky velmi nízkým měsíčním splátkám si klient může pořídit vyšší verzi vozu nebo jeho lepší výbavu. Nabízí se i možnost jezdit stále v novém vozidle. V případě vrácení vozidla dealerovi totiž může klient využít nabídky EASY na další vůz a tím jezdit stále v nejnovějším modelu značky Renault či Dacia. Nesporným přínosem produktu je skutečnost, že díky velké pružnosti nabídky EASY mohou tento typ financování využít všichni klienti.“

Všechny zmíněné výhody mohou prostřednictvím společnosti Renault Leasing CZ čerpat i čeští klienti, a to již od 16. října tohoto roku. O podrobnostech produktu je možné se informovat u kteréhokoliv partnera Renault a Dacia nebo na internetových stránkách www.renaultleasing.cz a www.renault.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).