Hlavní navigace

E.ON nabízí do konce března další výhodný produkt

[Tisková zpráva] Až desetiprocentní úsporu nákladů za elektřinu oproti současnému stavu nabízí nyní zákazníkům ze segmentu domácností a podnikatelů ve svém nové produktové řadě Trend24 společnost E.ON.

Sdílet

Trend24 znamená okamžité snížení stávající ceny za dodávku elektřiny až o 10 procent oproti standardním produktům s garancí na 24 měsíců. To vše od 1. dubna 2010. Zákazníci, kteří si s uzavřením smlouvy pospíší, získají navíc zajímavý a praktický dárek.

„V době těžko předvídatelného vývoje ceny elektřiny na trhu chceme našim zákazníkům nabídnout možnost zajistit si pevnou cenu, navíc ještě momentálně sníženou, na dvouleté období,“ uvedl předseda představenstva E.ON Energie ing. Michal Šafář. Na modelovém příkladu rodinného domku se spotřebou kolem 10 MWh ročně zjistíme, že úspora za dané období činí kolem 2 000 Kč. „V podobných nabídkách hodláme i nadále pokračovat. Chceme tak co nejpružněji reagovat na aktuální vývoj cen na trhu“, doplnil Michal Šafář.

Vzhledem k tomu, že nabídka tarifů Trend24 platí do konce března 2010, mohou se zákazníci již nyní obracet buď na zákaznickou linku 840 111 333, případně na emailovou adresu info@eon.cz nebo si službu ob-jednat přímo na webových stránkách www.eon.cz.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).