Hlavní navigace

Dva noví ředitelé v týmu Hypoteční banky

[Tisková zpráva] Začátkem listopadu posílili tým Hypoteční banky Alena Haláková, ředitelka odboru Lidských zdrojů a Jiří Eigel, ředitel odboru Externí sítě.

Sdílet

Mgr. Alena Haláková (45) působí od 1. listopadu 2011 na pozici ředitelky odboru Lidských zdrojů. Přichází ze společnosti Teva Pharmaceutical CR, kde strávila více než 6 let a kde jako personální ředitelka poslední 4 roky zodpovídala za promítnutí obchodních cílů do personální strategie firmy.  V personalistice působí už 11 let, původně vystudovala Pedagogickou fakultu v Hradci Králové a během své kariéry stihla absolvovat řadu odborných kurzů, včetně postgraduálního kursu v kalifornském Monterey. „V Hypoteční bance se budeme s celým personálním týmem věnovat nastavení dlouhodobé personální strategie a samozřejmě také rozvoji stávajících lidských zdrojů. Pro úspěch firmy je důležité, aby její zaměstnanci cítili možnost se plně realizovat,“ říká Alena Haláková.  Nová personální ředitelka Hypoteční banky je vdaná a má dvě děti.

Ing. Jiří Eigel  (51) posiluje od 1. listopadu 2011 obchodní tým vedený náměstkem generálního ředitele Vlastimilem Nigrinem a obsazuje pozici ředitele odboru Externí sítě. Své 15leté zkušenosti s řízením distribučních sítí finančních institucí čerpal např. v pojišťovně Generali, Živnostenské bance nebo Komerční bance. V letech 2002 a 2003 se věnoval řízení pobočkové sítě Českomoravské hypoteční banky. Vystudoval Vysokou školu báňskou v Ostravě a postgraduální studium na The Nottingham Trent Univerzity & Brno International Business School. „Obchodní strategie Hypoteční banky je dlouhodobě založena na spolupráci s externími obchodními partnery, proto bude naším klíčovým úkolem řízení a rozvoj vztahů s nimi tak, abychom jako banka specializovaná na hypoteční úvěry i v příštích letech obhájili naše postavení jedničky na trhu,“ říká Jiří Eigel. Nový ředitel externí sítě je ženatý a má tři děti.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).