Hlavní navigace

Dubnové ‘hity’ od easyJetu

Jaro začalo a duben bude opravdu jarně naladěn - plný energie a zábavy. ’Hity’ od easyJetu Vám nabízejí přehled toho nejdůležitějšího, co se bude v dubnu dít ve Velké Británii a na dalších místech Evropy, kam se můžete rychle a levně podívat se společností easyJet.

Sdílet

Londýn – koncert Sugababes

Zabalte si rozverné oblečení v jarních odstínech a vyrazte na koncert Sugababes do londýnského Carling Apollo, kde Vás rozproudí Sugababes svými hity z nového alba ‚Taller in More Ways‘ spolu se singlem No.1 ‚Push the button’ v pondělí 10.dubna od 19.00. Vstupné 23GBP.

Na letiště Londýn Gatwick a Londýn Stansted létají přímé linky z Prahy. Ceny zpáteční letenky již od 3,305 Kč (včetně poplatků).

Londýn – Maratón 2006

Nenechte si ujít nejslavnější marathónský běh, který letos slibuje ještě větší podívanou než kdy jindy. Ochutnejte atmosféru londýnského marathónu a připojte se k půl miliónu fanoušků na 26.2 mílích závodu. Správnou atmosféru zaručují pouliční kapely a tradiční anglické hospůdky podél trasy závodu. Závod začíná v 9.00 ráno v neděli 23.dubna. Na letiště Londýn Gatwick a Londýn Stansted létají přímé linky z Prahy. Ceny zpáteční letenky již od 3,305 Kč (včetně poplatků).

Bristol – Brunelské narozeniny

O víkendu z 8. na 9.dubna se Clinton Suspection Bridge stane hlavní atrakcí sobotního večera a díky vytvořené atmosféře se ocitnete v roce 1864, kdy se most poprvé otevřel. Za zvuků dechovky, chorálu a speciálně sestaveného tělesa pro 200 saxofonů vyvrcholí večer velkolepým ohňostrojem, po kterém bude následovat nové osvětlení mostu. Celá akce začíná v 17.00 hod. a ohňostroj bude odpálen přesně ve 21.00 hod.

Na letiště v Britolu létají přímé linky z Prahy. Ceny zpáteční letenky již od 3,950 Kč (včetně poplatků).

Basilej – Švýcarský Inline Cup – pohár na inline bruslích

Konceptem poháru Inline je vrcholový sport+masový sport+zábava = štěstí. Zkuste své štěstí a zapojte se do velkého bruslařského závodu spolu s 6000 soutěžícími. Startovat můžete 29.dubna v pěti kategoriích:Rychlost (ambiciózní bruslaři), Fitness (brusle jako koníček), Zábava (začátečníci), Junioři (12–16 let) a Děti (do 11 let včetně). Na letiště Basilej Milhúzy létají přímé linky z Prahy. Ceny zpáteční letenky již od 2,400 Kč (včetně poplatků).

Dortmund – Speciální BVB okružní cesta

Dortmund bez fotbalového klubu Borussia Dortmund si nelze ani představit. Chcete-li objevit historii tohoto klubu, navštívit rodiště klubu – Borsigplatz a Trinity Church, pak si určitě nenechte ujít prohlídku fotbalového stadionu Westfalen, kde navštívíte šatny hráčů a pocítíte fascinující atmosféru stadionu. Prohlídka trvá 4.5 hodiny, skupinová cena je 150 Euro + cena za autobus.

Na letiště v Dortmundu létají přímé linky z Prahy. Ceny zpáteční letenky již od 2,400 Kč (včetně poplatků).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).