Hlavní navigace

Doutníky přímo od Fidela

PRAHA, 22. května 2005 – Společnost Internet Mall a.s., provozovatel největší sítě internetových obchodů v České republice, rozšířila nabízený sortiment o dárkové a luxusní zboží v novém obchodě Joy.cz.

Sdílet

Návštěvníkům Joy.cz se otevírá nabídka více než 2500 výrobků 190 různých značek. Nechybí například luxusní bytové doplňky a designový nábytek, zavazadla, parfémy, hodinky, lihoviny, víno nebo doutníky, přičemž v sortimentu by se měla objevit také kvalitní káva, nádobí či příbory.

„Chtěli jsme vytvořit obchod, který by nabízel vše, co slouží k čistému potěšení, pro zákazníky, kteří si potrpí na vytříbený design, mají rádi život se vším, co k němu patří, a chtějí si jej užívat plnými doušky. S nadsázkou lze říci, že pro ně nabízí Joy vše, co k životu potřebují“, říká Ivo Janík, product manager obchodu.

V řadě ohledů je nabídka unikátní. „Bylo nesmírně obtížné přesvědčit některé dodavatele, že nabízet drahé a špičkové zboží přes internet má význam, protože řada náročných zákazníků do obchodů již opravdu chodit nechce a zboží si raději pohodlně objednají přes internet k sobě domů“, vysvětluje Ondřej Fryc, generální ředitel společnosti Internet Mall. „Přesto se nám to ve většině případů podařilo, domnívám se, že především díky kvalitě služeb a profesionálnímu servisu, který jsou obchody Internet Mall svým zákazníkům schopné zajistit. Jako jediný internetový obchod v ČR tak spolupracujeme přímo s oficiálním dovozcem kubánských doutníků, firmou Interimpex, a jsme schopni tyto doutníky dodat kdykoli a vždy v prvotřídní kvalitě, neboť jsou velmi náročné na skladování a přepravu. Naše zákazníky také zřejmě potěší nabídka více než 30 značek Single Malt Whisky nebo řada bytových doplňků a nábytku špičkových značek Flos, Vitra, Magis, Artemide, Luceplan a dalších“, dodává Ondřej Fryc.

Joy.cz stejně jako ostatní obchody Mall využívá pro dodání zboží zákazníkům sítě kamenných poboček po celé ČR a vlastní komfortní rozvážkové služby.

Více informací o obchodech společnosti Internet Mall naleznete na stránkách: http://www.mall.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).