Hlavní navigace

Kurzy bezpečné jízdy a dohoda o spolupráci mezi Českou podnikatelskou pojišťovnou, a.s. a společností MAX CARS s.r.o.

Dne 18.1.2007 byla podepsána mezi Českou podnikatelskou pojišťovnou, a.s. a společností MAX CARS s.r.o. dohoda o spolupráci při pořádání Kurzů bezpečné jízdy společností MAX CARS s.r.o.

Sdílet

Dohoda zvýhodňuje absolventy Kurzů bezpečné jízdy společnosti MAX CARS s.r.o. při pojištění jejich vozidel u České podnikatelské pojišťovny a to následovně:

  • 10% sleva na pojištění odpovědnosti z provozu vozidla
  • 10% sleva na havarijní pojištění vozidla

Sleva platí pro klienty České podnikatelské pojišťovny, a.s. pro vozidla do 3,5 t a je podmíněna předložením kontrolního kupónu z „Osvědčení absolventa Kurzu bezpečné jízdy“ vydaného společností MAX CARS s.r.o.

Poskytnutá sleva platí 1 rok a pro její uplatnění na další rok je třeba Kurz bezpečné jízdy u společnosti MAX CARS s.r.o. opakovaně absolvovat, avšak za zvýhodněných podmínek.

Každé „Osvědčení absolventa Kurzu bezpečné jízdy“ je evidováno pod unikátním číslem v databázi společnosti MAX CARS s.r.o. a je vybaveno ochrannými prvky.

Databáze slouží České podnikatelské pojišťovně, a.s. k ověření vydaných „Osvědčení absolventa Kurzu bezpečné jízdy“ .

Obě smluvní strany jsou přesvědčeny, že tímto krokem přispějí velkou měrou ke zvýšení bezpečnosti silničního provozu a zároveň tím zvýhodní klienty, kteří přistupují zodpovědně ke všem rizikům z něj vyplývajících.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).