Hlavní navigace

Dohoda mezi Wüstenrotem a SFRB, nový úvěr pro mladé rodiny od Wüstenrotu

Praha, 8. 3. 2005 – Stavební spořitelna Wüstenrot uzavřela jako první banka se Státním fondem rozvoje bydlení dohodu o spolupráci při poskytování zvýhodněných úvěrů mladým rodinám a mladým lidem pečujícím o nezletilé děti. Smyslem této dohody je vytvořit mladým co nejpříznivější podmínky při získávání finančních prostředků na pořízení bydlení.

Sdílet

Stavební spořitelna Wüstenrot nabízí všem příjemcům úvěru pro mladé rodiny od SFRB nový překlenovací úvěr za výjimečně výhodných podmínek.

Pro poskytnutí úvěru PRVNÍ BYT nevyžaduje Wüstenrot žádný počáteční vklad – jedná se o překlenovací úvěr bez akontace. PRVNÍ BYT je úročen úrokovou sazbou 3,9 % p.a., přičemž v prvních letech platí klient spořitelně pouze úroky z úvěru a splátku spoření. Vlastní úvěr nesplácí. Expresní vyřízení úvěru do 48 hodin po předložení všech potřebných podkladů je zdarma.

Žadatel o úvěr PRVNÍ BYT musí splňovat stejné požadavky z hlediska věku a sociálního stavu jako u úvěru od SFRB. Také účely použití jsou shodné.

Doplňkovou podmínkou pro poskytnutí úvěru PRVNÍ BYT je skutečnost, že žadatel, jeho manžel/ka či nezletilé dítě, musí mít smlouvu o stavebním spoření – u jakékoliv stavební spořitelny – alespoň jeden rok.

Ing. Helena Dušková
Wüstenrot – stavební spořitelna a. s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).