Hlavní navigace

Do Poštovní spořitelny i v době vánočních svátků

[Tisková zpráva] Klienti Poštovní spořitelny nemusí mít strach, že by se během svátků nemohli dostat ke svým penězům. Stejně jako v loňském roce zůstanou v provozu vybrané pobočky České pošty, které ve speciální otevírací době obslouží zákazníky dokonce i na Štědrý den a Nový rok.

Sdílet

„I během volných vánočních dní se stává, že musíme nezbytně vyřídit věci kolem našich financí. Klienty Poštovní spořitelny tak mohu uklidnit, že několik poboček, kde si mohou vše potřebné v klidu vyřešit, zůstává otevřeno,“ popisuje Vlasta Dolanská, výkonná ředitelka Poštovní spořitelny

Ve dnech 24. prosince, 26. prosince a 1. ledna bude k dispozici celkem dvaadvacet poštovních poboček po celé České republice (viz tabulka níže). Na první svátek vánoční v sobotu 25. prosince budou všechny pobočky zavřeny. Mimo sváteční dny platí na všech pobočkách stejná otevírací doba jako během roku. Jedinou výjimkou je Silvestr, kdy bude provozní doba mírně pozměněna.  

Finanční centra Poštovní spořitelny jsou 24. prosince uzavřena, v ostatní pracovní dny je provoz zajištěn v plném rozsahu. Na Silvestra budou finanční centra zavírat v rozmezí 11.30 – 13.00 hod.

Příkazy k úhradě se splatností do konce roku 2010 ve prospěch účtů vedených v ČSOB je nutné podat nejpozději do 30. prosince (na Finančních centrech) nebo 29. prosince (na poštách). V rámci plateb na účty jiných tuzemských bank ještě o den dříve. Přes elektronické bankovnictví stačí zadat příkaz k úhradě poslední den v roce do 12 hodin.

Mimo svátky mohou zákazníci Poštovní spořitelny využít 53 Finančních center, více než 3 300 poboček České pošty a přes 2 500 finančních poradců sesterské Českomoravské stavební spořitelny. Klienti PS se k bankovním službám dostanou i o víkendu – přes  500 pošt je totiž otevřeno i v sobotu, 21 pošt je k dispozici sedm dní v týdnu.

Poštovní spořitelna je součástí Československé obchodní banky, a. s.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).