Hlavní navigace

Do pojištění prémiový KAPITÁL klienti za měsíc vložili 93 milionů korun

Pojišťovna České spořitelny reaguje na velký zájem o jednorázové životní pojištění prémiový KAPITÁL a prodlužuje nabídku zvýhodněného úročení. Pojištění s garantovanou technickou úrokovou mírou ve výši 4 % p. a. tak mohou zájemci sjednat až do konce června 2009. Prémiový KAPITÁL klientům přináší vysoké zhodnocení vložených prostředků s pojistnou ochranou pro případ smrti pojištěného.

Sdílet

Jelikož vidíme ze strany klientů zájem o investice s garantovaným zhodnocením, rozhodli jsme se zvýhodněnou nabídku o měsíc prodloužit, říká Petr Procházka, ředitel úseku řízení produktů Pojišťovny České spořitelny. Na prémiový KAPITÁL klienti nejčastěji ukládají jednorázově 75 000 až 200 000 korun, ale zaznamenali jsme již i vklady v hodnotě více než milion korun, dodává Petr Procházka. Minimální částka, kterou musí klient do pojištění vložit, je přitom 20 000 korun, maximální hodnota není omezena.

Díky vysoké technické úrokové míře dosahuje čisté roční zhodnocení vložených prostředků až 2,8 %. Kromě pojistného krytí v případě smrti pojištěného je dalším benefitem prémiového KAPITÁLU, oproti jiným spořicím produktům, možnost uplatnění daňových úlev v rámci daně z příjmu, a to ve výši až 12 000 korun ročně.

Pojištění prémiový KAPITÁL si mohou sjednat osoby ve věku 18 až 70 let. Pojistnou dobu pojišťovna u prémiového KAPITÁLU pevně stanovila na pět let. Pojištění lze uzavřít během jediné návštěvy na pobočce České spořitelny, a to bez zkoumání zdravotního stavu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).