Hlavní navigace

Do Německa častěji a levněji

Letecká společnost Lufthansa zveřejnila speciální ceny letenek do všech svých pěti destinací v Německu spojených přímo s Prahou. Cestující si nyní mohou rezervovat zpáteční letenky za ceny od 990 Kč bez poplatků a letištních tax. Od zítřka bude navíc na lince z Prahy do Düsseldorfu posílen provoz o pět letů týdně. Celkový počet přímých spojů do německých destinací tak vzroste na 105 týdně. Zvýšen bude rovněž počet letenek nabízených v nejnižší cenové kategorii.

Sdílet

Nejlevnější letenky do Düsseldorfu nyní stojí 1 990, do Stuttgartu 1490, do Frankfurtu 1 990, do Mnichova 1490 a do Hamburku jen 990 Kč*. „Kdo jiný by měl být pružnější a nabízet do těchto měst více týdenních spojů, než německý národní přepravce?” uvedla Dörte Klein, generální ředitelka společnosti Lufthansa pro Českou republiku a Slovensko. “Cestující z Prahy tak mají přímý přístup ke všem 188 destinacím v našem zimním letovém řádu přes Mnichov a Frankfurt, naše největší dopravní uzly. Z Prahy tam vypravujeme 71 letů týdně,” dodala Klein.

Letenky lze rezervovat na internetových stránkách www.lufthansa.com nebo prostřednictvím telefonického centra společnosti na čísle 234 008 234. Další možností je nákup letenky v cestovní kanceláři nebo přímo na přepážce společnosti na pražském letišti. Více informací o speciální nabídce zvýhodněných letenek naleznete na internetových stránkách společnosti v sekci “Top Offers”.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).