Hlavní navigace

Do Modré pyramidy nově i pro úvěr na auto

[Tisková zpráva] V Praze dne 23. února 2012 – Modrá pyramida dále rozšiřuje paletu svých produktů a služeb. V rámci finančního poradenství klientům nabízí nejen stavební spoření a úvěry na bydlení včetně hypoték, ale také celou řadu bankovních a pojišťovacích produktů. Například si zde můžete zřídit „povinné ručení“ i havarijní pojištění auta, ale také si ve všech poradenských centrech a u finančních poradců Modré pyramidy můžete vyřídit úvěr na auto.

Sdílet

Úvěr MojeAuto, který je určen na koupi nového i ojetého auta, přináší mnoho výhod – klient získá peníze ještě před výběrem konkrétního automobilu, úvěr má schválen do 15 minut a peníze na účtu do 2 pracovních dní, což může zásadně vylepšit jeho vyjednávací pozici při koupi. Klient navíc může zároveň uzavřít výhodné povinné ručení a havarijní pojištění. 

Na podporu prodeje produktu MojeAuto připravila Modrá pyramida soutěž pro všechny. Až do konce března se mohou všichni klienti (noví i stávající) zúčastnit soutěže o poukázku na benzín v hodnotě 1 000,– Kč. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, kterou se dozví v poradenských centrech nebo přímo u finančních poradců Modré pyramidy. 

Tato akce trvá do 31. března. Bližší informace v poradenských centrech Modré pyramidy a na www.modrapyra­mida.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).