Hlavní navigace

Do Bruselu, Kodaně a Athén se SkyEurope první třídou

Praha, 26. března 2007 - SkyEurope Airlines, největší domácí nízkonákladová letecká společnost v České republice, dnes slavnostně zahájily provoz na nové lince z Prahy do Bruselu. O den dříve, v neděli 25. března, startovaly poprvé také linky do Kodaně a Athén. Do Bruselu budou po dobu letního letového řádu SkyEurope létat třikrát týdně. Do Kodaně zamíří letadla SkyEurope pětkrát a do řecké metropole pak dvakrát týdně.

Sdílet

Společnost uvedením „bruselské“ linky reaguje především na loňskou výzvu zaměstnanců institucí Evropské unie, kteří volali po otevření skutečně nízkonákladové linky mezi Prahou a Bruselem. Tito zaměstnanci, nebo i turisté, kteří chtějí objevovat nové destinace, už díky SkyEurope nebudou nuceni platit na těchto linkách přemrštěné ceny. Letenky na tyto linky začínají na ceně 99 Kč jednosměrně, nezbytné poplatky pak nepřesáhnou 1300 Kč.

Všichni cestující si mohli při prvních letech vyzkoušet pohodlí první třídy – SkyEurope přivítaly každého na palubě sklenkou šumivého vína, symbolu mimořádné péče, kterou společnost svým zákazníkům věnuje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).