Hlavní navigace

Dny stavebního spoření s dárkem

HYPO stavební spořitelna připravila pro zájemce, kteří se chtějí dozvědět více o možnostech spoření a financování bydlení, Dny stavebního spoření. Od 3. do 7. prosince vám budou finanční poradci nabízet bezplatné poradenství v oblasti stavebního spoření v prodloužené pracovní době. Navíc pokud finančního poradce HYPO stavební spořitelny navštívíte, získáte malý dárek.

Doba čtení: 1 minuta

Na webových stránkách HYPO stavební spořitelny naleznete seznam finančních poradců, kteří poradenství poskytují. Můžete si vybrat ze zastoupení po celé České republice či si s poradcem domluvit schůzku přímo u vás doma. Ten vám pak představí produkty, které budou odpovídat vašim představám či zodpoví otázky, které vás v souvislosti se stavebním spořením zajímají.

Stavební spoření nabízí možnost zajímavého zhodnocení peněz či výhodného financování bydlení. Pokud uzavřete smlouvu o stavebním spoření do konce roku, máte možnost získat výhodnou úrokovou sazbu, státní podporu ve výši až 3 000 Kč a přehrávač MP3. Pro zájemce, kteří se chtějí s nabídkou stavební spořitelny seznámit, je navíc do vyčerpání zásob připraven dárek v podobě knížky s tipy na zajímavé výlety.