Hlavní navigace

Dny bydlení Wüstenrot v Praze od 16. do 18. srpna 2011

[Tisková zpráva] Ve dnech 16. až 18. srpna 2011 se v regionálním centru společnosti Wüstenrot v Praze uskuteční Dny bydlení Wüstenrot.

Sdílet

V tomto termínu lze sjednat smlouvu na produkty finanční skupiny Wüstenrot zaměřené na bydlení za nadstandardně výhodných podmínek. Po dobu trvání akce jsou pro návštěvníky a jejich děti připraveny drobné dárky. Regionální centrum – centrála Wüstenrot sídlí na adrese Na Hřebenech II 1718/8, 140 23 Praha, otevírací doba je denně 9 – 17 hod.

„Společnost Wüstenrot považuje produkty zaměřené na bydlení za jednu z priorit a věnuje jim maximální pozornost. Toto úsilí bylo letos odměněno cenou Zlatá koruna za naše stavební spoření pro děti a mladé do 18 let Kamarád+. Rovněž letní nabídka Dny bydlení Wüstenrot se zaměřuje na stavební spoření a pojištění nemovitosti a domácnosti. V jejím rámci lze například sjednat stavební spoření za poloviční cenu uzavření smlouvy,“ řekl Pavel Vaněk, generální ředitel společnosti Wüstenrot.

V pražském regionálním centru Wüstenrot mohou zájemci využít mimořádných výhod a uzavřít si

-    stavební spoření za poloviční úhradu za uzavření smlouvy

-    hypotéku na bydlení a hypoteční úvěr REFIN na refinancování staršího nevýhodného úvěru na bydlení za minimální úrokovou sazbu

-    pojištění nemovitosti nebo domácnosti ProDomov s 10% slevou, přičemž při současném sjednání pojištění nemovitosti i domácnosti s ročně placeným pojistným mohou získat celkovou slevu 25 %.

Dny bydlení Wüstenrot se již uskutečnily v Hradci Králové, v Plzni a v Olomouci. Do konce září proběhne tato akce také v Brně (30.8.-1.9.), v Ostravě (6.9.-.8.9.), v Liberci (13.9.-15.9.) a v Českých Budějovicích (20.9.-22.9.).


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).