Hlavní navigace

Dlouhodobé termínované vklady u ČSOB se sazbou od 2,8 %

K 7. květnu došlo k úpravám sazeb u ČSOB Termínovaného vkladu na dva a tři roky. Pokud využijí klienti dvouletého termínovaného vkladu, budou mít vždy sazbu 2,8 % p. a. Došlo tedy jak k navýšení této úrokové sazby, tak k zrušení pásem pro tento typ termínovaného vkladu. U tříletých termínovaných vkladů se také úrok zvýšil. V současné době se pohybuje ve výši od 2,8 % p. a. do 3 % p. a.

Sdílet

Klientům vždy doporučujeme, aby nesázeli jen na jeden produkt. Depozita je dobré rozdělit tak, aby splňovala potřeby klienta například z hlediska rychlé dostupnosti peněz, ale aby mu zároveň přinesla zajímavější zhodnocení. Pro vytváření krátkodobější rezervy klientům nabízíme ČSOB Spořicí účet s prémií. Je vhodné jej kombinovat třeba se zajištěnými fondy nebo dlouhodobými termínovanými vklady. Na nich jsme upravili sazby tak, aby dvouleté termínované vklady nyní klientům přinášely zhodnocení 2,8 % p. a., a to již od první vložené koruny. U tříletých termínovaných vkladů může zhodnocení dosáhnout až 3 %, komentoval změny úrokových sazeb Pavel Kratochvíl, výkonný manažer segmentu Spoření a investice ČSOB. Dodal také: Obě výše úrokových sazeb (vyhlašovaná i fixní prémie) u ČSOB Spořicího účtu s prémií zůstaly nezměněny na 1,25 % p. a.

Nabídku zhodnocování peněz v květnu doplňuje i Maximal Invest ČSOB Premium 4, který v pětiletém horizontu nabízí roční fixní výnos 3,31 % p. a., nabízí tedy celkový 18% výnos. Navíc umí i pojistit klienta proti úrazové invaliditě. Další zajištěný fond určený k ochraně investic a s prospektem až 35% výnosu je v květnové nabídce fond ČSOB Fixovaného růstu 7.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).