Hlavní navigace

DIRECT Pojišťovna přichází s novým produktem Moje flotila

DIRECT Pojišťovna přichází na trh s novinkou, která motoristům výrazně ušetří výdaje na pojištění. Produkt Moje flotila přináší slevu fyzickým osobám a živnostníkům, kteří si u DIRECT Pojišťovny pojistí více než jedno vozidlo. Při pojištění druhého automobilu získají zákazníci DIRECT Pojišťovny automaticky slevu ve výši 15 % z ceny povinného ručení, při pojištění dalších vozidel pak z povinného ručení ušetří vždy dokonce 20 %. V rámci produktu Moje flotila lze pojistit maximálně pět vozů.

Sdílet

„Flotilové pojištění bylo doposud doménou především firemních vozů, my však jeho výhody přinášíme fyzickým osobám. Motoristé tak nyní mohou ušetřit na pojištění ještě více, a to nejen díky našemu prodejnímu modelu a výhodným cenám DIRECT Pojišťovny, ale také díky slevě za pojištění více vozidel,“ říká Klaudia Tóthová, ředitelka obchodu a marketingu DIRECT Pojišťovny.

K získání slevy je nutné splnit hlavní podmínku flotilového pojištění – pojištěné vozy musí mít stejného pojistníka. Další vozidla může vlastnit a řídit i jiná osoba než pojistník – manželka či manžel, druh či družka, kamarád nebo např. soused.

S rostoucí životní úrovní v České republice postupně roste také počet českých domácností, které mají dvě a více aut. Od roku 1990, kdy bylo v ČR registrováno 2,41 mil. osobních automobilů, vzrostl jejich počet do poloviny letošního roku téměř o dva miliony na celkových 4,38 mil. vozů. V rámci ČR tak jeden osobní vůz připadá na 2,38 obyvatele, v Praze dokonce na 1,93 obyvatele. S počtem 421 osobních automobilů na 1000 obyvatel se Česká republika postupně přibližuje průměru zemí EU, který v roce 2005 činil 476 osobních automobilů na 1000 obyvatel.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).