Hlavní navigace

DIRECT Pojišťovna a Auto ESA rozšiřují spolupráci

[Tisková zpráva] Společnosti DIRECT Pojišťovna a Auto ESA posilují své strategické partnerství. Zájemci o autopojištění od DIRECT Pojišťovny si mohou nově, vedle tradiční pobočky Auto ESA ve Štěrboholích, uzavřít povinné ručení a havarijní pojištění také na pobočce Černý Most, kde Auto ESA otevřela nový specializovaný autobazar Škodovky.cz.

Sdílet

Motoristé si navíc mohou sjednat pojištění od DIRECT Pojišťovny také přímo na internetových stránkách www.autoesa.cz.

„Auto ESA je naším strategickým partnerem v oblasti prodeje pojištění automobilů. Od 1. června letošního roku si mohou motoristé sjednat naše pojištění již na dvou pobočkách Auto ESA a také přímo na internetových stránkách této společnosti,“ říká Radek Šmejkal, obchodní ředitel DIRECT Pojišťovny se zodpovědností za oblast spolupráce s partnery. „Cena pojištění je při sjednání u našeho partnera stejně výhodná jako při individuálním sjednání pojistky prostřednictvím call centra nebo internetové prodejní aplikace DIRECT Pojišťovny,“ dodává Radek Šmejkal.

Kromě snadného vyřízení autopojištění přímo v místě nákupu vozu plynou ze spolupráce DIRECT Pojišťovny a Auto ESA pro zákazníky i další výhody, jako např. možnost zúčastnit se během léta speciální soutěže o skútr v barvách DIRECTu. Všichni zákazníci, kteří si v období od 15. 6. do 31. 8. 2010 sjednají autopojištění od DIRECT Pojišťovny na některé z poboček Auto ESA, budou zařazeni do soutěže o zajímavý skútr Motowell 50 a další atraktivní ceny.

Skupina Auto ESA v současné době expanduje a zájemcům o kvalitní ojetiny je k dispozici na dvou plochách ve Štěrboholích (osobní vozy a užitková vozidla) a jedné ploše na Černém Mostě (Škodovky.cz), kde motoristům nabízí téměř 400 automobilů značky Škoda. Nabídka výhodného pojištění se týká všech poboček a totéž platí o možnosti atraktivních výher. Všechny pobočky Auto ESA mají otevřeno denně od 9.00 do 22.00 hodin, a to včetně sobot, nedělí a svátků. Na zákazníky v Auto ESA čeká celkem 1 000 kvalitních a prověřených vozů, z nichž si každý vybere podle své potřeby. Na všechny prodávané vozy se vztahuje 100% garance původu.

„Při výběru partnerů se vždy orientujeme podle toho, jak kvalitní produkty a služby nabízí. DIRECT Pojišťovna je dobře zavedenou společností a poměrem kvality a ceny nabízených služeb patří k nejlepším na trhu. Protože i naším cílem je nabízet zákazníkům nejlepší služby v oboru, rozhodli jsme se partnerství s DIRECT Pojišťovnou dále rozšířit,“ říká Marcela Pikalová, manažerka rozvoje finančních služeb Auto ESA. 

Výhody pojištění vozidel u DIRECT Pojišťovny:

•    Asistenční služby zahrnuté v ceně pojištění jsou v případě nehody k dispozici

24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

•    DIRECT Pojišťovna umožňuje nejen převod bonusů mezi manželi, ale také kopíruje bonusy z povinného ručení na havarijní pojištění.

•    Na druhé až páté auto nabízí DIRECT Pojišťovna automaticky slevu 15 – 20 %

z ceny povinného ručení.

•    Pro výpočet pojistného používá DIRECT Pojišťovna nejvíce parametrů ze všech pojišťoven na českém trhu. Větší množství předaných údajů dává jasnou výhodu klientovi, který díky tomu získá cenu „šitou na míru“.

•    Pojištění lze u DIRECT Pojišťovny během několika minut sjednat pohodlně přes internet nebo po telefonu, a to od sestavení nabídky až po tisk zelené karty.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).