Hlavní navigace

DIRECT Pojišťovna nabízí motoristům dvacetiprocentní úsporu z ceny jejich současného pojištění

DIRECT Pojišťovna přichází s nabídkou, jež nemá v českém pojišťovnictví obdoby. V rámci nové kampaně nabízí motoristům o 20 procent lepší cenu, než kterou nyní platí u svého současného pojistitele. Kampaň startuje dnes 10. září a potrvá až do 31. prosince letošního roku.

Sdílet

„Těm, kteří zavolají na telefonní číslo 221 221 221 a řeknou nám, kolik platí za pojištění svého auta, nabídneme o 20 procent lepší cenu,“ říká marketingová ředitelka DIRECT Pojišťovny Jitka Veselá.

„Víme, že jde o velmi neobvyklý krok v českém pojišťovnictví. Model přímého prodeje, založený na přímé komunikaci s klientem a úspoře nákladů za zprostředkovatele, nám však umožňuje nabídnout motoristům takové podmínky, díky kterým mohou na pojistném ušetřit až tisíce korun ročně,“ dodává generální ředitelka společnosti Zdenka Pelikánová.

Nabídka se vztahuje jak na pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (povinné ručení), tak na havarijní pojištění. Je časově omezena (10. 9. – 31. 12. 2007), podrobné podmínky jsou uvedeny na internetových stránkách společnosti www.direct.cz.

Masivní reklamní kampaň, která akci doprovází, odstartovala svou televizní částí dnes v 8.30 hodin na televizi Prima.

Více informací na www.direct.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).