Hlavní navigace

Dětský program České spořitelny zajistí finanční budoucnost dítěte

[Tisková zpráva] Dětský program České spořitelny přináší od 1. června 2011 komplexní finanční řešení na míru s ohledem na momentální situaci klienta a budoucí potřeby jeho dítěte. Banka také spouští zábavně-vzdělávací portál www.sporinkov.cz, kde se děti hravou formou naučí hospodařit s penězi a pohybovat se ve světě financí.

Sdílet

-    Dětský program ČS přináší komplexní finanční řešení na míru

-    Zábavně-vzdělávací portál www.sporinkov.cz naučí děti hospodařit s penězi

-    Týden otevřených dveří poboček České spořitelny od 1. do 8. června 2011

-    Česká spořitelna spustila nový portál www.csas.cz/deti

Od 1. do 8. června 2011 pořádá Česká spořitelna Týden otevřených dveří, při kterém mohou klienti s dětmi navštívit pobočky, získat všechny potřebné informace o nové nabídce banky a zúčastnit se soutěže o zajímavé ceny.

„Děti pro nás představují velký potenciál, proto se snažíme přizpůsobit jejich potřebám a potřebám jejich rodičů. Naši poradci v pobočkách rodičům rádi představí možnosti a výhody Dětského programu ČS – finančního plánu pro zajištění budoucnosti jejich dětí,“ uvedl Martin Techman, ředitel úseku rozvoj obchodu České spořitelny. „Vedle zajímavých produktů jsme připravili také vzdělávací portál www.sporinkov.cz, díky kterému se děti dobře zorientují ve světě peněz a naučí se s nimi samostatně hospodařit. Finanční gramotnost pak zvládnou na jedničku,“ dodal Martin Techman.

Dětský program ČS nabízí klientům několik produktů. Záleží na jejich rozhodnutí, jak velkou částku chtějí dětem spořit, zda pravidelně či nepravidelně a jaké riziko v oblasti investování jsou schopni podstoupit. Poradci České spořitelny jim pak poradí, který produkt je pro ně a jejich děti nejvhodnější. Pokud chtějí klienti spořit nižší částku, možnost zajímavého zhodnocení jim přináší pravidelné investice do dluhopisových fondů nebo nepravidelné investice na dětskou vkladní knížku s úrokem až 2,5 %. V případě vyšší spořené částky je pak vhodné stavební spoření se státní podporou až 2 000 Kč ročně. Klienti mohou také využít dětský vkladový účet s garantovaným zhodnocením

1,5 % a jednoduchou obsluhou pomocí internetového bankovnictví SERVIS 24 nebo životní pojištění s možností změny limitů a rizik s rostoucím věkem dítěte. Podrobné informace o Dětském programu ČS najdou klienti na novém portálu www.csas.cz/deti.

Česká spořitelna připravila pro děti také zábavně-vzdělávací portál www.sporinkov.cz, díky kterému se děti pobaví, ale hlavně se naučí hospodařit s penězi. V atraktivním grafickém zpracování je čeká řada úkolů nejen z oblasti bankovnictví, ale také z oblasti matematiky, logiky či dějepisu. Od 1. června 2011 pak zahajuje Česká spořitelna Týden otevřených dveří svých poboček, kdy na rodiče a jejich děti čeká mnoho zajímavostí, soutěží a pozorností.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).