Hlavní navigace

Desetitisící návštevník ING Oranžového domu

Deset tisíc korun na ING KONTO získá desetitisící návštevník ING Oranžového domu v Brně, kterého očekává finanční skupina ING v příštích týdnech.

Sdílet

ING Oranžový dům sídlí na Náměstí Svobody 13 v Brně a je otevřen od 8,00 do 20,00 hod. ve všední dny a od 10,00 do 16,00 v sobotu.

Brněnské Klientské centrum – ING Oranžový dům oslavil první rok působení 15. května 2003. Za toto období otevřel přes 571 spořících účtů ING KONTO, či 280 penzijních připojištění. Drobní investoři také využili ING Oranžového domu k nákupu podílových listů ING Fondů a investovali do podílových fondů přes 44,2 miliónu Kč.

Po pražském ING Oranžovém domě je druhým zhmotněním obchodní strategie ING zvané click-call-face, která spočívá v použití různých způsobů komunikace společnosti ING s klienty. Pokud klientovi nejvíc vyhovuje internet, tedy „click“, může komunikovat pouze tímto způsobem. Druhou možností je „call“, tedy kontakt přes telefon. Mnoho lidí ale preferuje osobní setkání a proto mají možnost navštívit klientské centrum ING Oranžový dům, nabízející pojistné i bankovní produkty.

Přímo v něm se návštevník může připojit na internový portál ING, zavolat do Kontaktního centra ING nebo se poradit s reprezenatanty ING. Pro děti klientů je připraven dětský koutek. Popularitu si získavají i volně přístupné semináře na nejrůznejší témata. Přišlo na ně celkem 600 lidí, přičemž spektrum témat zasahuje od těch zaměřených na poradenství v oblasti, osobních financí, vysvětlení jednotlivých typů finančních produktů, až po cestopisné přednášky nebo vědomostní a zábavné kvízy.

ING KONTO z nabídky nizozemské banky ING stále patří k nejvýhodněji úročeným spořicím účtům bez výpovědní lhůty na českém trhu. Oproti konkurenčním produktům se produkt ING vyznačuje výhodným poměrem mezi výší zhodnocení a disponibilitou.

Je pro něj charakteristická vysoká úroková míra (2 % p.a.), žádná výpovědní lhůta – peníze jsou okamžitě k dispozici, nulové poplatky za vedení účtu i za jednotlivé transakce. Není potřeba měnit stávající banku – peníze lze převádět ze současného účtu, výhodou je i pohodlné ovládání účtu přes bezplatnou telefonní linku 800 159 159 či klientské centrum. Spoření bez starostí – možnost nastavení automatických převodů ze stávajícího účtu, možnost okamžitého i částečného výběru – zaručuje stabilita a síla ING, jedné z největších finančních institucí světa.

ING působí v 60 zemích světa a má více než 50 miliónů klientů. Z hlediska tržní kapitalizace je jednou z největších finančních skupin na světě. V České republice a na Slovensku působí od roku 1991 v oblastech pojišťovnictví (bývalá Nationale-Nederlanden), bankovnictví a správy aktiv. Od 1. dubna 2003 vystupují její entity pod společnou značkou ING.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).