Daruj krev! - vybízí UniCredit Bank s Českým rozhlasem v Brně

[Tisková zpráva] Ve čtvrtek 3. června 2010 proběhne na náměstí Svobody v Brně koncert pro dárce krve a širokou veřejnost.

Sdílet

Cílem akce je poděkovat všem dárcům a seznámit veřejnost s možností darovat krev na již tradičním dni „Daruj krev s Českým rozhlasem Brno“, který se uskuteční 9. června 2010. Na kulturní „připomínkové“ akci vystoupí známí umělci, nebudou chybět ani olympijská vítězka Martina Sáblíková a zpěvák Martin Maxa. UniCredit Bank se stala partnerem celého projektu.

„UniCredit Bank chce prostřednictvím svého několikaletého partnerství brněnského projektu opět pomoci zviditelnit bezplatné dárcovství krve. Statistiky dokazují, jak prospěšné je darování krve, ale málokdo si to uvědomuje,“ uvedl Tomáš Pavlík, tiskový mluvčí UniCredit Bank. Podpora této akce je v souladu s firemní strategií banky. Kromě spolupráce s realizátory projektu Daruj krev zaměřuje UniCredit Bank prostřednictvím Člověka v tísni pozornost také na oblasti postiženými povodněmi. Tradiční je již také spolupráce s hlavním projektem Nadace Charty 77, Kontem Bariéry.



Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).