Hlavní navigace

Dáme vašim dětem pětistovku !

Internetový portál Fondmarket.cz je známý svým propagováním pravidelného investování do podílových fondů jako zajímavé alternativy pro zabezpečení stáří. Zejména mladá generace je ta, která je rizikem drastického propadu penzí v případě neexistence penzijní reformy ohrožena nejvíce. Zároveň je veřejným tajemstvím, že státem podporované produkty jako penzijní připojištění nejsou pro mladé dostatečně výnosově atraktivní. Výběr dynamických programů investic především do akciových fondů proto může být řešením.

Sdílet

U příležitosti 1.června, tedy svátku všech dětí, jsme se proto rozhodli přispět bonusem – částkou 500 Kč na každou novou smlouvu na pravidelné investování, která bude uzavřena do 30.6.2005 pros­třednictvím finančních poradců portálu www.fondmarket.cz a to pro všechny mladé ročníku 1980 a vyššího.

Bonus získá každý, kdo splní věkový limit, ve stanovené lhůtě sepíše smlouvu na vstup do některého z programů pravidelného investování a do 30.8.2005 zašle na účet či účty zvolených fondů první investici a minimálně jednu následnou pravidelnou investici – měsíční příspěvek. Bonus bude vyplacen jako mimořádný měsíční příspěvek k uvedené investici do 31.12. 2005.

Bonus se vztahuje na programy pravidelných investic od těchto správců:

  • Conseq Invest
  • ČP Invest
  • ING
  • IS České spořitelny
  • IKS Komerční banky
  • Pioneer Investments
  • Prosperita investiční společnost

Bližší informace k uvedené akci obdržíte po zaslání dotazu na fondmarket@fondmarket.cz nebo na tel . 777 107 310 u ing.Miroslava Frajta.

Ing.Marek Janšta
Jednatel společnosti KZ Finance s.r.o.
Provozovatel portálu Fondmarket.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).