Hlavní navigace

Startuje další ročník klání o nejlepšího obchodníka

Šestý ročník prestižního ocenění pro nejlepší obchodníky v České republice - GE Money Multiservis Obchodník roku 2008 - odstartoval 1. června. Kromě absolutního vítěze budou voleni nejlepší tuzemští obchodníci ve 12 kategoriích. Letos poprvé se i oni sami zapojí do hlasování, a to prostřednictvím volby vítěze zcela nové kategorie s názvem GE Money Multiservis Nákupní centrum roku 2008. Další letošní novinkou je navázání spolupráce s Nadací Terezy Maxové, v rámci níž GE Money Multiservis podpoří projekt Bav se a pomáhej. Ten je určen mladým lidem vyrůstajícím v dětských domovech. Vyhlášení výsledků a ocenění vítězů proběhne 8. října 2008 během slavnostního večera v divadle Hybernia v Praze.

Sdílet

Oborové kategorie se oproti loňskému ročníku nezměnily. Vítězové budou opět určeni na základě výsledků nezávislého reprezentativního výzkumu společnosti INCOMA Research. Ta během července a srpna osloví 1000 českých spotřebitelů ve věku od 15 do 79 let a bude se ptát na jejich zkušenosti s českými obchodníky.

Napřímo bude moci veřejnost hodnotit obchodníky prostřednictvím SMS a internetového hlasování, které bude probíhat až do konce září. Letos je poprvé spojeno také s charitativním účelem. GE Money Multiservis věnuje za každou známku udělenou pomocí Internetu a za každý SMS hlas příspěvek na projekt Bav se a pomáhej Nadace Terezy Maxové. Ten podporuje mladé lidi ve věku 16 – 24 let v aktivním zapojením do života svého okolí. Mladí dobrovolníci mohou získat granty na realizaci vlastních projektů podporujících komunitu, ve které žijí.

„Zájem veřejnosti o hlasování každým rokem stoupá. Rozhodli jsme se proto, že toho využijeme pro dobrou věc. Za každou známku přispějeme Nadaci Terezy Maxové na projekt Bav se a pomáhej, a to v poměru 50 haléřů za každou známku udělenou prostřednictvím Internetu a 3 koruny za každý SMS hlas,“ uvedl Charlie Coode, generální ředitel a předseda představenstva společnosti GE Money Multiservis.

Další novinkou letošního roku je zbrusu nová kategorie – GE Money Multiservis Nákupní centrum roku 2008. „Složení kategorií každým rokem přehodnocujeme, abychom měli jistotu, že jsou relevantní a že správně odrážejí vývoj maloobchodního trhu. Rostoucí obliba obchodních center mezi spotřebiteli, a tedy i obchodníky, je typickým trendem posledních několika let. Proto jsme se rozhodli zohlednit to i v rámci ocenění. Vytvořením kategorie GE Money Multiservis Nákupní centrum roku 2008 jsme dali hodnotící nástroj do rukou samotným obchodníkům, protože právě oni jsou primárními zákazníky obchodních center,“ dodal Charlie Coode.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).