Hlavní navigace

Další ocenění pro Hypoúvěr 100

Také letošní 5. ročník prestižní soutěže Zlatá koruna potvrdil kvalitu produktů Modré pyramidy. V kategorii stavební spoření získal Hypoúvěr 100 již podruhé Stříbrnou korunu. Za uplynulé tři ročníky této soutěže dosáhla Modrá pyramida rekordního úspěchu – získala celkem 5 nejvyšších ocenění, Hypoúvěr má na svém kontě již čtyři z nich! Dvě Zlaté Hypoúvěr a dvě Stříbrné Hypoúvěr 100, sbírku doplňuje Stříbrná koruna za Renovační program.

Sdílet

Ocenění za Modrou pyramidu včera večer převzal André Léger, předseda představenstva Modré pyramidy stavební spořitelny.

Nejlepší finanční produkty již pátým rokem hodnotili finanční experti a publicisté. Předsedou Finanční akademie byl finanční arbitr Otakar Schlossberger. Do soutěže v 15 kategoriích se letos přihlásilo celkem 175 finančních produktů od 62 společností.

Hypoúvěr uvedla na trh Modrá pyramida na jaře roku 2005 a byla vůbec první stavební spořitelnou, která přišla s produktem tohoto typu, který v sobě ideálně kombinuje výhody úvěru ze stavebního spoření a hypotéky. Oproti hypotéce je však mnohem dostupnější, nároky na příjmy žadatelů jsou nižší, mimořádné vklady a splátky jsou možné a poplatek za vedení úvěrového účtu je pouhých 25 Kč měsíčně. Hypoúvěr tak velice silně konkuruje hypotékám a zájem o něj je obrovský. Průměrná výše Hypoúvěru již nyní dosahuje 800 000 Kč, ale stále častější jsou úvěry v několikamili­onových částkách.

Hypoúvěr 100, který umožňuje čerpat úvěr až do výše 100 % ceny nemovitosti uvedla Modrá pyramida na trh také jako první ze všech stavebních spořitelen.

Modrá pyramida dosud poskytla 18 000 Hypoúvěrů v objemu 14 mld. Kč. Kvalitní úvěrovou nabídku doplňuje kvalitními službami a rychlostí vyřizování úvěrových žádostí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).