Hlavní navigace

Další novinky v zajištěných fondech ČSOB - Světový jumper 1, Energetika a distribuce 1

Od 1. října začalo upisovací období nových zajištěných fondů ČSOB. Investoři mohou využít lákavou novinku, kterou je zajištěný fond ČSOB Světový jumper 1. Dále jsou nabízeny zajištěné fondy ČSOB Světový reverzní swing 2 a ČSOB Bankovního růstu 2. Lákavým tématem mezi novinkami je i Maximal Invest – Energie a distribuce 1.

Sdílet

Úplnou novinkou v nabídce ČSOB je ČSOB Světový jumper 1. Investoři díky němu mohou dosáhnout velmi zajímavého výnosu za krátkou dobu – 16 % za 2 roky. „Pokud je situace na trhu dobrá, fond končí a investor získá zajímavý výnos za krátkou dobu. Pokud situace na trzích dobrá není, fond pokračuje dále,“ uvádí ke strategii fondu Jan Barta, generální ředitel ČSOB Investiční společnosti.

ČSOB Světový reverzní swing 2 pokračuje v tradici fondu s velmi krátkou dobou do splatnosti a s možností vydělat i na případném poklesu akcií. Z koše 30 akcií by muselo být vyškrtnuto minimálně 25 akcií, aby klientovi nebyl připsán žádný výnos. Fond ČSOB Bankovního růstu 2 využívá investice do atraktivního odvětví bankovnictví, které disponuje velkým potenciálem a akcie předních bankovních domů vykazují i přes události posledních týdnů růstový trend.

„Naše široká nabídka zajištěných fondů má velkou výhodu. Každý investor si může najít to, co mu vyhovuje a vybrat si fond dle hlediska délky, toho jak je konzervativní nebo dynamický, jaký má zajištěný výnos, na co je navázán a podobně. Tak široká nabídka vybízí k sestavování portfolií, která mohou být výhodná i praktická,“ dodává k šíři nabídky zajištěných fondů ČSOB Jan Barta.

Maximal Invest – Energetika a distribuce 1 je lákavým tématem otvírajícím velmi atraktivní sektor. Ve stěžejních alternativách dalšího globálního vývoje energetiky se vyskytuje výrazný růstový trend, který je tažen zvýšenou poptávkou po energii, energetických zařízeních a technologiích. Poptávka po klíčové energetické komoditě dneška, ropě, hraje v této situaci výraznou roli.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).