Hlavní navigace

Další etapa prodeje rodinných domů v Průhonicích

Společnost CENTRAL GROUP nabízí od června druhou etapu 8 domů v lokalitě Zámecká čtvrť v Průhonicích. Jedná se o patrové řadové domy 5+kk s dvougaráží se zastavěnou plochou od 118 m², které byly speciálně navrženy pro tuto lokalitu. Ceny se pohybují od 5,3 milionu korun. Termín dokončení je stanoven na říjen 2005. V základní ceně jsou již zahrnuty některé nadstandardy – šambrány kolem oken, dřevěné pergoly u vstupu a klempířské konstrukce z titanzinku.

Sdílet

V Průhonicích postaví firma 18 řadových domů, které jsou díky své poloze a zajímavému stavebnímu řešení žádané především náročnějšími klienty a rodinami s dětmi, vysvětluje Ing. Eduard Šnek, pracovník prodeje společnosti CENTRAL GROUP.

V suterénu řadového domu se nachází dvojgaráž a několik menších místností, které lze řešit jako prádelnu, koupelnu se saunou nebo pracovní dílnu a úložné prostory. V přízemí je umístěn hlavní obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem. V horním podlaží jsou pak další tři oddělené pokoje. Domy mají dva balkony, každý o rozloze cca 7m².

Pomocí nového programu financování – volného splácení ceny, mohou klienti uhradit při podpisu smlouvy pouze 10% z ceny a zbytek splácí v libovolných splátkách kdykoliv podle svých potřeb až do jednoho roku od dokončení stavby, dodává Ing. Eduard Šnek.

Město Průhonice má samozřejmě kompletní občanskou vybavenost. To zahrnuje mateřskou a základní školu, jazykovou školu, Vyšší komerční akademii, zdravotnická zařízení, banky a mnoho dalších služeb. Nedaleké nákupní a zábavní centrum v komerční zóně Průhonice – Čestlice je cílem řady lidí z Prahy a okolí. Průhonické sportovní centrum je jedno z největších a nejlepších v zemi – jsou zde tenisové kurty, squash, bowling, bazén, sauna, masáže, terapie a další možnosti sportovního vyžití. Snadná dostupnost po dálnici a blízkost velkých nákupních center vytvořila z této lokality jednu z nejprestižnějších českých adres. Autem po dálnici D1 trvá cesta na Václavské náměstí zhruba 10 minut a pět autobusových linek jezdí v krátkých intervalech na stanici metra Opatov.

Miluše Netolická
marketingová ředitelka
CENTRAL GROUP a.s. 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).