Hlavní navigace

Další etapa prodeje bytů na Proseku

Společnost CENTRAL GROUP nyní nabízí více než 2000 zděných bytů v mnoha lokalitách. Jednou z nejzajímavějších z architektonického hlediska je lokalita na Praze 9 – Proseku.

Sdílet

V současné době nabízí společnost v této lokalitě 229 bytů s dispozicemi 1+kk až 4+kk. Ceny se pohybují od 28. 900 Kč/m2 a za nejlevnější byt klienti zaplatí 1,1 milionu korun.

V březnu 2004 zahájila společnost druhou etapu výstavby, která by měla být dokončena v červnu 2006. Za měsíc, co jsou nové byty v nabídce, je již 20% bytů prodáno, komentuje prodejní výsledky David Smola, pracovník prodeje společnosti CENTRAL GROUP.

Prosecké centrum bude postaveno nedaleko křižovatky ulic Prosecká a Vysočanská, naproti supermarketu Billa a stane se velmi dobře dostupným městskou hromadnou dopravou i autem. Ke sportu je možné využít nedaleké Sport Centrum Prosek s tenisovými kurty, minigolfem, U-rampou, volejbalovým hřištěm a skateboardovou dráhou. Další možnosti sportovního vyžití a nákupů jsou k dispozici v nedalekém obchodním a zábavním centru v Letňanech. V blízkosti je také pošta, místní úřad, školy a poliklinika.

Miluše Netolická
marketingová ředitelka
CENTRAL GROUP a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).