Hlavní navigace

Čtvrtletní obchodní výsledky společnosti CCB Finance

Nové leasingové smlouvy v objemu 1.087 milionů korun a úvěry ve výši 180 milionů korun poskytla za první 3 měsíce roku 2004 společnost CCB Finance.

Sdílet

„Dosažené výsledky nás těší, v kategorii úvěrů jsou výrazně lepší, než ve srovnatelném období roku 2003. V leasingu, stejně jako vloni, se nám podařilo překonat v prvním čtvrtletí jednu miliardu. Skutečnost, že obyvatelé využívají naší nabídku financování svých potřeb je klasickou ukázkou vyrovnávání nabídky a poptávky. Občané poptávají volné finanční prostředky či možnosti financování a volí nejvýhodnější a nejdostupnější služby na trhu.
Společnost CCB Finance má prvořadý zájem na tom, aby klient mohl dostát svým smluvním závazkům. Agresivní nabídku proto nepovažujeme za správnou cestu. Často ve spolupráci s klientem upravujeme nabídku produktu, výši splátek i dobu splácení podle jeho skutečných možností. Výsledky prvního čtvrtletí jsou pro nás povzbuzením a potvrzením, že jdeme správnou cestou. Obavy z toho, že domácnosti nebudou vinou vysokého zadlužení schopny masově dostát svým závazkům, jsou z našeho pohledu zbytečné,“
hodnotil výsledky i diskusi kolem splátkových společností obchodní ředitel společnosti CCB Finance Pavel Ráliš.

V oblasti úvěrů zaznamenala společnost CCB Finance 218% růst oproti roku 2003, kdy za první tři čtvrtletí roku poskytla úvěry v objemu 82 milionů korun. Výsledek roku 2003 je značně nižší i proto, že teprve během posledních 12 měsíců byla výrazně rozšířena pobočková síť společnosti CCB Finance.

V oblasti leasingu suma 1.087 milionů Kč vyjadřuje pořizovací ceny automobilů a ostatních movitých věcí bez DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).