Hlavní navigace

ČSSZ má nového náměstka a vedení úseku sociálního pojištění

[Tisková zpráva] Ústřední ředitel České správy sociálního zabezpečení doc. JUDr. Vilém Kahoun, Ph.D. dnes do funkce náměstka ústředního ředitele jmenoval Ing. Karla Choda, dosavadního ředitele Okresní správy sociálního zabezpečení ve Strakonicích.

Sdílet

Ing. Karel Chod pracuje jako ředitel OSSZ Strakonice od roku 1990. Náměstek ústředního ředitele se bude podílet na přípravě strategie pro optimalizaci procesů a zkvalitňování poskytovaných služeb.

Ústřední ředitel ČSSZ současně pověřil řízením úseku sociálního pojištění ústředí ČSSZ JUDr. Jaroslava Možného, dosavadního vedoucího odboru sociálního pojištění pracoviště ČSSZ Brno. JUDr. Jaroslav Možný pracuje ve vedoucích funkcích v oblasti sociálního pojištění v ČSSZ od roku 1990. Jeho úkolem bude sestavit koncepci realizace v oblasti důchodového pojištění, nemocenského pojištění a pojistného na sociální zabezpečení, která upevní řádné a včasné plnění stanovených úkolů.

Pro výběr nových vedoucích pracovníků ČSSZ byly určující jejich dlouholeté profesní znalosti z oblasti sociálního zabezpečení a řídicí zkušenosti z pracovišť ČSSZ. Cílem jejich působení bude přispět ke stabilizaci procesů ve správních agendách a vydávání rozhodnutí ČSSZ a k dalšímu zdokonalování administrativy systému důchodového a nemocenského pojištění. Personální změna je důležitým opatřením k tomu, aby ČSSZ dostála svému strategickému poslání a nadále se rozvíjela ku prospěchu široké veřejnosti, protože je to právě služba veřejnosti, kvůli které existuje.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).