Hlavní navigace

ČSOB získala významné ocenění za rychlost, přesnost a bezchybnost přímých plateb v mezinárodním styku

JPMorgan, jeden z největších globálních hráčů v oblasti financí, ocenil kvalitní služby ČSOB v mezinárodním platebním styku a udělil jí JPMorgan Chase Quality Recognition Award (Cenu JPMorgan Chase za kvalitu). Uznání je uděleno především za rychlost, přesnost a bezchybnost mezinárodních přímých plateb, prováděných pro klienty banky. ČSOB v těchto službách dosáhla nejvyšších mezinárodních standardů, jak uvádí JPMorgan.

Sdílet

„Je to dobrá zpráva pro naše klienty. Mohou si být jisti, že ČSOB zaručuje světovou kvalitu mezinárodních platebních transakcí a současně české ceny za ni,“ komentoval ocenění Petr Knapp, člen představenstva zodpovědný za oblast klientských služeb. Banka JPMorgan výslovně uvedla, že úspěchu dosahuje ČSOB automatizací a v důsledku toho je více než 99,7% všech plateb bezchybně a přesně přijato protistranou.

ČSOB získala ocenění JPMorgan Chase Quality Award už posedmé za sebou. „JPMorgan Chase tuto cenu uděluje od roku 1997 partnerům, kteří dosahují nadstandardních výsledků. Doposud se podařilo splnit vysoká kritéria banky JPMorgan Chase pouze necelému jednomu procentu společností. Fakt, že ČSOB uspěla hned sedm let po sobě potvrzuje, že patří mezi lídry ve svém oboru,“ uvedl Jacek Kasprzevski, viceprezident JPMorgan.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).