Hlavní navigace

ČSOB zavádí jednotnou otevírací dobu u většiny poboček

Od 1. června 2006 bude ve většině poboček ČSOB v České republice zavedena jednotná otevírací doba od 9:00 do 17:00 hodin. Menší pobočky budou mít od 12:30 do 13:30 hodin polední přestávku.

Sdílet

Vycházíme tak vstříc klientům, kteří si přejí mít snadno zapamatovatelnou otevírací dobu v celé pobočkové síti. „Požadavky na jednotnou otevírací dobu vyplývají z průzkumů spokojenosti, podle nichž se na zaváděné otevírací době shodli téměř všichni respondenti, tedy mít stejné začátky a konce. Mnoho klientů totiž využívá služeb ČSOB na více pobočkách Stejně jako s jednotnou otevírací dobu, mohou klienti na všech pobočkách očekávat stejnou úroveň obsluhy,“ uvedl Roman Riedl z Provozní podpory Retail/SME ČSOB. „Díky jednotné otevírací době se také zkrátí čekací doby u přepážek a vytvoří se větší časový prostor pro poskytování poradenství,“ doplnil Roman Riedl.

Banka je však dostupná 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu. Poskytujeme totiž pokročilé služby elektronického bankovnictví. Ty jsou včetně služby informačních SMS (např. zpráva o použití platební karty) či plateb mobilním operátorům standardní součástí každého balíčkového účtu. Klienti požadující výběr hotovosti mohou využít naší široké bankomatové sítě.

Jak se o dané změně byli informováni klienti:

  • prostřednictvím výpisů z účtu
  • prostřednictvím informací na www.csob.cz
  • prostřednictvím informací na pobočce
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).