Hlavní navigace

ČSOB začala prodávat zlatou kreditní kartu s minimálním úvěrovým limitem 100 tisíc korun

Náročnějším zákazníkům ČSOB nově nabízí ČSOB Kreditní kartu typu Gold s úvěrovým limitem od 100.000,- Kč. Nikoliv náhodou je obrazovým motivem této karty „srdcové eso“. Automatickou součástí této karty je pojištění léčebných výloh pro cesty do zahraničí ve variantě Gold, pojištění proti ztrátě/krádeži karty ve formě Classic, tj. do výše 50 000,- Kč a pojištění právní ochrany řidiče motorového vozidla. Roční poplatek za vedení zlaté kreditní karty, který zahrnuje také vedení úvěrového účtu i výpisy, činí 3.000,- Kč. Karta je automatickou součástí ČSOB Prémiového konta a ČSOB Privátního konta

Sdílet

Zlatá kreditní karta je prestižním platebním prostředkem, který je určen bonitním klientům s vyššími příjmy či finančními aktivy, uvedl Ivan Čopák, ředitel bankovnictví pro drobnou klientelu a podnikatele.

Mezi hlavní přednosti ČSOB Kreditní karty proti ostatním bankovním kartám patří až 45 denní bezúročné období, které se vztahuje jak na platby v obchodech, tak i na výběry hotovosti z bankomatů. Dále výhodná roční úroková sazba (19,2 % p.a.) a vysoký maximální úvěrový limit, který u zlaté kreditní karty může činit až půl milionu korun.

Počet ČSOB Kreditních karet vydaných od začátku roku se zvýšil o 100%. Jejich hlavní výhody, jistotu finanční rezervy a možnost neúročeného úvěru, začalo jen v letošním roce nově využívat více než 7.000 klientů. Další rozšiřování ČSOB Kreditní karty podporuje banka snížením ročního poplatku za vedení karty v první roce o 50 procent pro všechny zájemce, kteří požádají o vydání ČSOB Kreditní karty do 31. července 2004.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).