Hlavní navigace

ČSOB v létě podpoří kreditní karty

[Tisková zpráva] Během letních prázdnin poběží v ČSOB letní kampaň na podporu prodeje kreditních karet.

Sdílet

Kampaň potrvá od 1. července do 31. srpna a každý klient, který si v tomto období sjedná ČSOB Kreditní kartu a do poloviny září s ní provede alespoň tři transakce v obchodech nebo na internetu (každá platba v minimální výši 300 Kč), obdrží jako dárek poukázku v hodnotě 500 Kč na benzín v síti čerpacích stanic OMV. Kampaň bude podpořena direct mailem a také nejrůznějšími materiály na pobočkách.

„Hlavním motivem letní kampaně na ČSOB Kreditní kartu je doba dovolených a cestování. Především v tomto období každý ocení pohodlné a bezpečné placení kartou, ať už je kdekoliv. Proto jsme se rozhodli v tomto období přinést našim novým držitelům kreditních karet speciální dárek v podobě poukázky na benzín, která je určitě potěší,“ říká Jana Opršalová, výkonná manažerka segmentu Platební komfort ČSOB.

Kreditní karty ČSOB nabízí od dubna několik nových výhod. Nově klient s kreditní kartou získá až 55denní bezúročné období namísto původních 45 dnů. Dalším automatickým benefitem karty je prodloužená zákonná záruka na zakoupené zboží o 1 rok, která se nově vztahuje i na další druhy zboží jako je například nářadí pro kutily a zahrádkáře. V neposlední řadě došlo k rozšíření pojištění proti poškození, zničení či odcizení zboží, které je ke kartě zdarma, a to z původních 3 měsíců na 6 měsíců od jeho zakoupení.

Reprezentativní příklad ČSOB Kreditní karty

Při celkové výši úvěru 20 000 Kč a době splácení 12 měsíců je úroková sazba 19,9 %, RPSN 25,19 %, měsíční splátka 1 850 Kč a celková částka splatná klientem 22 449 Kč. Roční poplatek za správu úvěru neembosované kreditní karty činí 250 Kč. Jedná se o reprezentativní příklad, pro který platí, že klient již je majitelem běžného účtu v některé bance, smlouva je uzavřena 25. den v měsíci, ve stejný den klient vyčerpá úvěr v plné výši a splatí jej ve 12 stejných měsíčních splátkách. První splátku uhradí 25. den následujícího měsíce a splácení úvěru probíhá vždy k 25. dni v měsíci. Skutečná výše měsíční splátky se bude odvíjet od částky, kterou v jednotlivých měsících skutečně vyčerpáte.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).