Hlavní navigace

Jaký má být úvěr? Rychlý a jednoduchý, říkají firmy. ČSOB uvádí Rychlý úvěr na podnikání

[Tisková zpráva] ČSOB od února nabízí novinku – produkt, který je určený všem klientům, kteří potřebují snadno a téměř okamžitě sehnat peníze pro své podnikání.

Sdílet

Rychlý úvěr na podnikání je určen všem novým i stávajícím klientům, kteří podnikají alespoň rok. Výhodou nového produktu jsou peníze na účtu s limitem 150 tisíc korun bez zajištění neprodleně po podpisu smlouvy o úvěru.

„Nový produkt „Rychlý úvěr na podnikání“ částečně nahradí stávající účelový úvěr Malý úvěr pro podnikatele a přináší mnoho vylepšení a výhod pro klienty. Účel úvěru není třeba dokládat. Je vhodný pro financování podnikatelských aktivit, jako jsou marketingové výdaje či pořízení firemního vybavení,“ zmiňuje se o novém produktu Roman Kracík, vrchní ředitel pobočkové sítě SME.

Podle průzkumu ČSOB z loňského roku hraje jednoduchost vyřízení úvěru při výběru banky velmi důležitou roli pro dvě třetiny firem. Pro firmy je také důležitý individuální přístup banky při vyřizování úvěru. „Rychlý úvěr na podnikání jsme zavedli v reakci na potřeby klientů, kteří požadovali menší částku, rychlost a jednoduchost vyřízení,“ doplňuje Roman Kracík.

Díky požadavku na předložení pouze jednoho daňového přiznání je úvěr vhodný i pro klienty, kteří podnikají pouze jeden rok a rychle potřebují disponibilní peníze. Úroková sazba je fixní ve výši od 12,7 % p.a. V akční nabídce, která platí do konce června, však bude úroková sazba snížena o 1 procentní bod p.a., pokud klient uzavře úvěr v termínu akce.

Rychlý úvěr na podnikání má limit 1,5 milionu Kč na dobu až 5 let s měsíčními anuitními splátkami a bez potřeby vlastních zdrojů klienta. Minimální výše úvěru je 50 000 Kč, přičemž do 150 000 Kč je bez zajištění. Peněžní prostředky se připíší klientovi na běžný účet vedený v ČSOB do druhého dne po podpisu smlouvy o úvěru.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).