Hlavní navigace

ČSOB se stala jediným akcionářem IPB Leasing

Sdílet

V prosinci roku 2002 koupila ČSOB, největší banko-pojišťovací skupina v ČR, 100% podíl ve společnosti IPB Leasing, a.s., a stala se tak jejím jediným akcionářem.

V této souvislosti dochází z rozhodnutí akcionáře k optimalizaci některých činností, aby mohly být co nejdříve získány synergie z dosud souběžné existence, resp. činnosti obou firem – ČSOB Leasing, největší české leasingové společnosti, a IPB Leasing. Obě jsou nyní součástmi Skupiny ČSOB. Společnost IPB Leasing se přitom od konce roku 2001 zabývá jen správou dosavadních leasingových smluv a pohledávek a neuzavírá žádné nové obchody.

V důsledku uvedené změny a z rozhodnutí společného akcionáře obou leasingových firem budou v těchto dnech přímo osloveni zákazníci IPB Leasingu s obchodní nabídkou společnosti ČSOB Leasing. To jim dá možnost seznámit se s vysokým standardem služeb nabízených společností ČSOB Leasing a začít jich přímo využívat. ČSOB Leasing je jedničkou na českém trhu a poskytovatelem produktů certifikovaných mezinárodní procedurou ISO 9001.

Milan Tománek
Výkonný ředitel
Komunikace a vztahy k investorům

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).