Hlavní navigace

ČSOB reaguje na zvýšený zájem o spotřebitelské úvěry

Sdílet

V posledních několika měsících zaznamenává ČSOB zvyšující se zájem klientů o spotřebitelské úvěry. „S nejvyšší pravděpodobností je to důsledek všeobecného poklesu úrokových sazeb na trhu. Lidé tento pozitivní trend obecně vnímají a mají samozřejmě tendenci jej využít,“ říká k tomu Dirk Hinze, vrchní ředitel řízení distribuce a segmentů retailová klientela, malé a střední podniky.

ČSOB se snaží tomuto zájmu klientů vyjít vstříc a připravila pro spotřebitelské úvěry dvě zajímavé novinky. Především od 5. června do 30. srpna 2002 u všech typů spotřebitelských úvěrů snížila poplatek za jejich vyřízení na polovinu. To znamená, že zájemce o poskytnutí spotřebitelského úvěru zaplatí namísto jednoho procenta jen 0,5 % z objemu úvěru (min. 250 Kč, max. 1750 Kč). Úvěry za zvýhodněný poplatek poskytuje ČSOB na všech svých pobočkách v ČR i SR a na pobočkách Poštovní spořitelny.

Další novinkou, která má klientům celý proces zjednodušit, je předběžné zjištění bonity klienta, tzv. předscoring. Majitelé ČSOB Osobního konta a ČSOB Top konta, kteří mají na účtu kladný zůstatek a dostávají výpisy v minimálně měsíčním režimu, obdrželi ve výpisu k 31. 5. tabulku předscoringu ČSOB Spotřebitelského úvěru. Jejím vyplněním zjistí, jaké mají možnosti tento úvěr získat a ušetří tak svůj čas při následném možném jednání v bance.

Pokud se klient pro poskytnutí ČSOB Spotřebitelského úvěru nerozhodne, ČSOB má ve své nabídce i další úvěrové produkty, jako jsou povolené přečerpání k ČSOB Osobnímu kontu nebo ČSOB Úvěrová karta.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).